Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Croatia
TOP location
278.100 

Amazing 3-bedroom apartment, second line from the sea, island Ciovo, Croatia

 • Property details
  Property ID C_2351
  Location: Trogir / Ciovo
  Property type: Apartment
  Price € 278,100
  Living area: 84m2
  Layout: 3 bedrooms, 2 bathrooms, sea view
  Distance from sea: 30 m
  Electricity
  Tap water
  Phone / Internet
  Access by car
  Septic tank
  Distance from the center 1 km
  Distance from the airport 11 km

   

  Key features of the property:
  Sea View
  On the beach
  Orientation to the south
  Parking space / Garage
  Completely furnished

   

  Description:
  RK Relax properties offers for sale this beautiful apartment on the south side of the island of Ciovo, in an attractive location in the 2nd line from the sea.
  This apartment is located in a new building on the 2nd floor with its own parking space in front of the property. The house has a total of 8 apartments. The apartment has 3 bedrooms, 2 bathrooms, living room, dining room and open kitchen, the most beautiful part is a large balcony with beautiful sea views. All rooms are air conditioned.
  The apartment also has a garage of 25 m2 and a storage room of 25 m2. Sold furnished and ready for immediate use. There is a building management along with set maintenance and cleaning fees
  building and garden management in front of the building. Which is great news, because this way your property will be constantly maintained and you will feel comfortable in it.
  The area is very quiet, the beach is just a few meters from the promenade that leads to it.
  Mavarstica Bay on one side and Rastica Bay on the other. The apartment is very nicely and tastefully furnished, no further investment is required and it is ready to move in, as it is sold with complete furniture and equipment. There is one reserved parking space in front of the building.
  The area is quiet and peaceful, and the building in which this apartment is located is one of the last
  built in this area. Nearby is a new road that easily and quickly connects this side with the mainland and with the help of a newly built bridge from 2018.

   

  More about Trogir / Ciovo
  The town of Trogir is another fantastic jewel in the crown of Croatian tourist destinations, only 20 minutes away from the airport. The town of Trogir is connected to the island of Ciovo by a bridge. Like Dubrovnik, Trogir is a medieval fortified city that has been declared a World Heritage Site under UNESCO protection.
  This small but lively tourist center and is especially well known to many celebrities who visit Croatia, as it is the starting point for a holiday on a yacht.
  It has some of the best restaurants you will find in Croatia and provides everything you would expect from a busy tourist center. The city also has a boat taxi service that will take you to Split, a boat trip takes about an hour.
  On the island of Ciovo you will find many beautiful beaches as well as several fishing villages. Due to the popularity of these beaches, Ciovo is a popular place to invest in Croatian real estate. Remote coastal properties are always popular with real estate investors and their value is growing.

Podrobnosti

Country : Croatia
Area of Croatia : Northern Dalmatia
Property size (m2) : 84
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Purpose : Sell
Price : 278.100 

Private Fields

ribbon_text : Croatia
Ribbon Žltý : TOP location
AllEscort