Chorvátsko
Výhľad na more
Novostavba
Prvá línia pri mori
442.000 

Novostavba 3 izbového apartmánu v prvej morskej línii, 50m od mora Šilo, Dobrinj, ostrov Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a789
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeLokvišća ul. 12d, 51515, Šilo, Chorvátsko
Cena (€)442 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)72 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní1
Počet podlaží3
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)72 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_a789

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj priestranný apartmán v novostavbe v prvej morskej línii v menšej obytnej budove 50m od mora v lokalite Šilo, Dobrinj ostrov Krk, Chorvátsko.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom.

Na predaj je apartmán, ktorý sa nachádza na zvýšenom prízemí nového obytného domu v top lokalite hneď vedľa krásnych pláží v prvej morskej línii, len 50m od mora. Apartmán s celkovou obytnou plochou 71,95 m2 pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch spální, kúpeľne, kuchyne s jedálňou a obývačky s výstupom na terasu a komory v suteréne domu. Kvalitná konštrukcia a vybavenie, ktoré zahŕňa podlahové kúrenie v kuchyni, jedálni a obývačke, klimatizácie s wi-fi modulom v spálňach, bezpečnostné dvere, kvalitnú sanitu a keramiku. K nehnuteľnosti prislúcha jedno parkovacie státie, taktiež je možnosť dokúpenia parkovacieho státia na spoločnom dvore domu v cene 18.000,00 EUR/1 alebo garážového státia v suteréne domu v cene 35.000,00 EUR. /1. Vzdialenosť od mora a pláže je len 50 m!

Uvedená cena za nehnuteľnosť je vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii.

Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa.

Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 72
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 442.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Novostavba
Ribbon Modrý : Prvá línia pri mori

Lokalita

Šilo je malé pobrežné mestečko na severovýchodnej strane ostrova Krk. Nachádza oproti turistickému letovisku Crikvenica ktoré je na pevnine, kam sa dá dostať iba za 20 minút jazdy autom cez Krčský most. Šilo je oveľa pokojnejšie miesto ako známe mesto Krk, alebo Malinska a je ideálne pre rodiny s deťmi, najmä vďaka neďalekým piesočnatým a kamienkovým plážam. V Šile nájdete malé reštaurácie s domácimi špecialitami, kaviarne a zmrzlinárne. Kedysi to bola len malá rybárska dedina, no rybolov je v Šilo stále veľmi prítomný a patrí medzi obľúbené aktivity vrátane športového a rekreačného rybolovu. Pre aktívnejších dovolenkárov má Šilo k dispozícii plážový volejbal, tenisové kurty a bowlingové kurty. V blízkosti Šila sa nachádza záliv Soline, ktorý je známy svojim liečivým bahnom. Výborná lokalita aj na cyklistiku. Potápači považujú tiež Šilo za mimoriadne zaujímavú lokalitu kvôli gréckej nákladnej lodi „Peltastis“, ktorá sa potopila v blízkosti Šila počas nočnej búrky v januári 1968. Vrak „Peltastis“ leží na pieskovom dne v hĺbke iba 20-30 metrov, zatiaľ čo loď stožiar je v hĺbke iba 10 metrov.


top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;