Chorvátsko
Druhá línia pri mori, 50m
TOP lokalita
Novostavba
358.000 

Novostavba 3 izbového apartmánu, 1. poschodie, druhá morská línia, TOP lokalita Srima-Vodice, Chorvátsko

Referenčné číslo: CAV_860
Dispozícia: 3-izbový apartmán: 2 samostatné spálne, 1x kúpeľňa, chodba, WC, obývačka, jedáleň a kuchyňa, výhľad na more
Rozloha apartmán: 89,74 m2, terasa 15,60 m2
Vzdialenosť od mora: 50m, druhá morská línia
Lokalita: Srima, Vodice, Šibenická riviéra
Poschodie: 1. poschodie (bez výťahu)
Stavba: tehla, kolaudácia 2023
Občianska vybavenosť: kompletná, reštaurácie, trhovisko, kotvisko pre lode, pekár
Cena: 358.000 EUR (cena zahŕňa realitnú províziu)

Popis:
Realitná kancelária Relax Properties Vám ponúka na predaj novostavbu 3-izbového luxusného apartmánu s terasou na prízemí v TOP lokalite v prvej morskej línii Srima v Rivére Šibenik.
Ponúkaný apartmán – S6 sa nachádza v bytovom dome s celkom 8 apartmánmi. Budova pozostáva z prízemia, prvého, druhého a tretieho podlažia. Plánované ukončenie projektu je do konca roka 2023.
Apartmány sú vybavené kvalitnými oknami a dverami s elektrickými žalúziami a sieťkami proti hmyzu, vchodové dvere odolné proti vlámaniu a požiaru, v kúpeľniach elektrické podlahové kúrenie. Izby a obývacia izba sú vybavené klimatizáciou a TV pripojením. Moderné sociálne zariadenia.
Apartmán – S6 sa nachádza na prvom poschodí a pozostáva z dvoch spální, chodby, WC, kúpeľne, obývačky, jedálne a kuchyne. Má terasu 15,60 m2 a jedno parkovacie miesto.
Pre kúrenie a chladenie je k dispozícii klimatizácia.
K nehnuteľnosti prislúcha 1 parkovacie miesto.
Vzdialenosť od mora je 50m. Vzdialenosť od centra: 600 m
Veľmi pekná kamienková pláž Srima sa nachádza pozdĺž celého letoviska, nájdete tu na pláži sprchy, parkovisko, množstvo obchodov a reštaurácií. Taktiež pre milovníkov vodných športov a relaxu je tu k dispozícii požičovňa vodných skútrov, vodné bicykle, plavčík, slnečníky aj ležadlá. Lokalita Vodice-Srima patrí medzi vyhľadávané turistické lokality.

Lokalita:
Vodice / Srima – Riviéra Šibenik
Letovisko Vodice patrí medzi obľúbené a dobre rozvinuté letoviská, nachádza sa asi 10 km severozápadne od centra Riviéry Šibenik, rovnomenného historického mesta Šibenik, ktoré je zapísané v UNESCO.
Najznámejšia pláž Plava plaža je ocenená pre čistotu mora Modrou vlajkou, je štrkovitá a lemuje pobrežie západným smerom v dĺžke 4 km smerom až do letoviska Tribunj. V letovisku Vodice nájdete množstvo zábavy a športového vyžitia, deti aj dospelí určite ocenia tobogán a plážové zábavné atrakcie. Milovníkom športu sú k dispozícii mnohé športoviská (tenis, futbal, volejbal, basketbal, stolný tenis, minigolf). Oblasť je však ideálna aj pre priaznivcov vodných športov: potápanie, windsurfing, jachting (marina Vodice), vodné lyžovanie a skútre. Táto lokalita je zaujímavá aj tým, že má tak blízko vedľa seba dva národné parky, Národný park Krka a Národný park Kornati. Prekrásnu nedotknutú prírodu ponúka súostrovie Šibeniku sa 249 ostrovmi, z ktorých len niektoré sú obývané. Toto miesto poznajú veľmi dobre milovníci jachtenia. Ďalšie zaujímavé prírodné lokality sú ornitologická lokalita Prírodného parku Vranské jezero, ďalej Riviéra Šibenik, ostrov Murter, Kornati, Dugi otok a Prírodný park Telašćica sú známe vďaka nádhernej prírode.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Chorvátsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 89
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 358.000 

Private Fields

ribbon_text : Chorvátsko
Ribbon Zelený : Druhá línia pri mori, 50m
Ribbon Žltý : TOP lokalita
Ribbon Modrý : Novostavba

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023