Španielsko
Pri mori
Menorca
Luxusná nehnuteľnosť
1.579.400 

Nehnuteľnosť pozostávajúca z dvoch nedávno postavených víl, Cala Morell, Ciutadella, Menorca, Španielsko

Referenčné číslo: M_3952
Rozloha víl: 458 m2
Rozloha pozemku: 1920 m2
Dispozícia: 9x spálňa, 7x kúpeľňa, kuchyňa, obývacia izba, parkovacie miesto pre dve autá, bazény, záhrada
Lokalita: Cala Morell, Ciutadella, Menorca, Španielsko
Najbližšie letisko: 50 km
Cena: 1.579.400 € (cena zahŕňa realitnú províziu)

 

Popis:

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj nehnuteľnosť v exkluzívnej Cala Morell, ktorá pozostáva z dvoch separátnych víl, pričom každej z nich prináleží súkromný bazén.

Pri vstupe na pozemok sa dostaneme k prvej vile, tzv. hosťovskej, s vlastným bazénom, fantastickou záhradou a garážou. Táto vila je postavená v modernom štýle, má otvorenú kuchyňu a obývaciu izbu s prístupom do vonkajšieho priestoru, štyri dvojlôžkové spálne, dve kúpeľne a práčovňu.

Za hosťovskou vilou, oddelenou štrkovou plochou so stromami a kaktusmi, nájdeme hlavný dom, ktorý je klenotom pozemku. Pri prechode majestátnou vstupnou halou, natrafíme na veľkú, otvorenú kuchyňu s kvalitnými povrchovými úpravami a jedálňou, ktorá vedie do záhrady a k druhému bazénu.

Nezávisle od jedálne nájdeme samostatnú obývaciu izbu s prístupom do vonkajšieho priestoru. K hlavnej spálni patrí veľká šatňa a vysokokvalitná kúpeľňa, ako aj prístup do záhrady a k bazénu.
Rovnako sa vo vile nachádza komora s práčovňou, šatňa a štyri dvojlôžkové spálne, všetky s vlastnou kúpeľňou a samostatným vchodom.

Okrem toho je vila plne klimatizovaná, čo je dôležité pre jej celoročné užívanie, a vybavená s PVC oknami vsadenými do stien, ktoré umožňujú prelínanie interiéru s exteriérom.

Nenechajte si ujsť príležitosť navštíviť túto nádhernú nehnuteľnosť a kontaktujte nás. Pomôžeme vám so všetkými potrebnými krokmi pri kúpe vašej vysnívanej nehnuteľnosti v Španielsku.

 

Lokalita:

Cala Morell je mestská zátoka na severe ostrova Menorca v Španielsku. Je hlavnou atrakciou vďaka svojej malej, súkromnej pláži, obklopenej útesmi a krištáľovo čistej vody. Destinácia je ideálna pre šnorchel, alebo oddych na hladkých skalách s krásnym výhľadom. Návštevníci si môžu vychutnať aj prechádzky a cyklistiku v krásnej prírode, ako aj miestnu kuchyňu v tradičných, menorských reštauráciách.

Podrobnosti

Krajina : Španielsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 458
Property category : Rodinný dom
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Luxusná nehnuteľnosť
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 1.579.400 

Private Fields

ribbon_text : Španielsko
Ribbon Zelený : Pri mori
Ribbon Žltý : Menorca
Ribbon Modrý : Luxusná nehnuteľnosť

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023