Bulharsko
Rezervované
300 m od mora
TOP Luxusný 4* komplex
Vyhľadávaná lokalita
92.000 

Nadštandardný 2-izbový apartmán, 69m2, v luxusnom 4* Komplexe Esteban VIP Residence Club, 300m od mora, Nessebar, Bulharsko

Referenčné číslo: B_9010
Dispozícia: vstupná hala, obývacia izba s kuchyňou a jedálenským kútom, 1x samostatná spálňa, 1x kúpeľňa s toaletou, 1x balkón s výhľadom na bazén a do zelene na vnútornú časť komplexu
Rozloha: 69 m2
Vzdialenosť od mora: 300 m
Lokalita: Nessebar
Najbližšie letisko: 20km Burgas
Poschodie: 2. s výťahom (v Bulharsku označené ako 3.)
Stavba: tehla, kolaudácia 2015
Občianska vybavenosť: kompletná
Cena: 92.000 € (cena zahŕňajúca realitnú províziu)

Popis:
Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj tento nádherný a svetlý 2 izbový apartmán v jednom z najluxusnejších pobrežných komplexov v Bulharsku, konkrétne v lokalite Nessebar.
Tento 2-izbový apartmán má rozlohu až 69m2 a je  zariadený nadštandardne a poskytuje dostatočné pohodlie a súkromie. Celý 4* komplex Esteban Vip Residence Club je postavený a vybavený vo vysokom štandarde, kde boli použité kvalitné materiály. Táto novostavba komplexu sa nachádza v Nessebare, konkrétne medzi Ravdou a Nessebarom. V Blízkosti sa nachádzajú pieskové pláže, ktoré sú pokojnejšie a menej preplnené, ako napríklad vo vedľajšom letovisku – Slnečné pobrežie. Na pláž je to z nehnuteľnosti len 300m, respektíve 5 minút pešo. Apartmán sa predáva kompletne zariadený, tak ako môžete vidieť na fotografiách. Ide o novopostavený luxusný komplex z roku 2015, ktorý je vysoko hodnotený na Bookingu pre svoje vybavenie a umiestnenie. Komplex je vhodný pre pokojné stránenie luxusnej dovolenky a k jeho zariadeniu patrí napríklad reštaurácia, SPA, kozmetický salón, detské ihrisko a 2x bazén. Komplex je veľmi dobre prevádzkovaný s vysokým štandardom pre poskytované služby.

O komplexe:
4* Komplex Esteban VIP Residence Club sa nachádza len 300 m od pláže a vyznačuje sa svetlým architektonickým vzhľadom a kvalitnými službami! V komplexe sú k dispozícii: 3 bazény so slanou vodou a špeciálnou časťou pre deti. Reštaurácia Amour, Wellness a SPA, biliard, Tenisový kurt, 2 detské kluby, herňa s počítačovými hrami, detské ihrisko, bezplatná BBQ zóna, platené podzemné parkovisko a bezplatné parkovacie miesta okolo budov.  Komplex pozostáva zo štyroch budov – Esteban, Soraya, Paris a Amour. Celé vnútorné územie má priestranné uličky na prechádzky a oddych.

Podrobnosti

Krajina : Bulharsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 69
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ reality : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 50 000 € - 100 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 92.000 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Červený : Rezervované
Ribbon Zelený : 300 m od mora
Ribbon Žltý : TOP Luxusný 4* komplex
Ribbon Modrý : Vyhľadávaná lokalita
Relax Properties s.r.o.
top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023