Grécko
70 m od mora
TOP lokalita
Panoramatický výhľad na more
255.000 

Nádherný dom so 4 spálňami s výhľadom na more, len 70 metrov od piesočnej pláže v top lokalite Agios Panteleimonas, Kréta

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnosti: GHAGP_1
Miesto: Agios Panteleimonas, Lasithi, Ierapetra, Makrygialos, Kréta
Typ nehnuteľnosti: Dom s výhľadom na more
Cena 255.000 € (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Rozloha domu 150m2, pozemok 180 m2
Dispozícia: 4 x spálňa, 3 x kúpeľňa

Kľúčové vlastnosti:
Klimatizácia
Balkón
Krb
Zariadený
Záhrada
Jacuzzi
Parkovacie miesto
Prístupová cesta
Výhľad na more
Systém solárnych panelov
Skladové priestory

Popis:
Realitná kancelária Relax properties vám ponúka na predaj tento nádherne navrhnutý a zariadený dom, ktorý sa nachádza v prímorskej dedine Agios Panteleimonas, na južnom pobreží Kréty, v blízkosti známeho pobrežného turistického strediska Makry Gialos. Rozloha domu je 150 m2, postavený je na 3 podlažiach a nachádza sa na pozemku o výmere 180 m2. Z Domu sa naskytá krásny výhľad na more.
Dispozícia
Prízemie tvorí samostatný apartmán s rozlohou 50 m2 s jednou spálňou, kuchyňou, kúpeľňou, komorou a pekným jedálenským kútom s grilom, záhradou a súkromným parkovacím miestom.
Na prvom a druhom poschodí nájdete veľký mezonetový apartmán s rozlohou 100 m2, v ktorom sa nachádza obývačka s krbom, kuchyňa, jedno malé WC / sprcha (na prvom poschodí), 3 spálne,
kúpeľňa s jacuzzi, pekné priestranné zatienené balkóny s výhľadom na more z oboch poschodí.

Dom, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2012, predáva zariadený, tak ako je znázornené na fotografiách. Nehnuteľnosť má nainštalované klimatizačné jednotky a solárny panel, je vzdialená len 70 metrov od peknej piesočnatej pláže Agios Panteleimonas a v krátkej vzdialenosti sa nachádzajú ďalšie úžasné pláže.
Najbližšie supermarkety nájdete v Koutsouras a Agia Fotia (oba sú vzdialené asi 5 minút jazdy), 6 km je do neďalekého turistického strediska Makry Gialos.
Ierapetra, najväčšie mesto na južnom pobreží Kréty, je vzdialené 15 km na západ. Medzinárodné letisko Heraklion je od Agios Panteleimonas je vzdialené 110 km a letisko Sitia 45 km.

V prípade záujmu pripravíme pre Vás video-obhliadku danej nehnuteľnosti. Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Radi Vám pomôžeme s celým procesom kúpy nehnuteľnosti na tomto úžasnom mieste akým je ostrov Kréta.

 

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Grécko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 150
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 255.000 

Private Fields

ribbon_text : Grécko
Ribbon Zelený : 70 m od mora
Ribbon Žltý : TOP lokalita
Ribbon Modrý : Panoramatický výhľad na more

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023