Bulharsko
100 m od mora
Vyhľadávaná lokalita
102.000 

Nádherný 3-izbový apartmán s 2 kúpeľňami, 90m2, komplex Marina Holiday, Pomorie, Bulharsko

Referenčné číslo: B_2345
Dispozícia: chodba; otvorená kuchyňa s obývacou izbou; 2 spálne (jedna z nich má vlastnú kúpeľňu); ďalšia kúpeľňa; terasa.
Rozloha: 90 m2
Vzdialenosť od mora: 100m
Lokalita: Pomorie
Najbližšie letisko: 20km Burgas
Poschodie:1 (zvýšené prízemie)
Stavba: tehla, kolaudácia 2007
Ročný poplatok: 9 €/m2
Občianska vybavenosť: kompletná
Cena: 102.000 € (cena zahŕňa realitnú províziu)

Popis:
Realitná kancelária Relax Properties Vám s radosťou predstavuje na predaj tento prekrásny 3 izbový apartmán s 2 kúpeľňami a to len 100 m od piesočnatej pláže v letovisku Pomorie v Bulharsku.
Rozloha apartmánu je 90 m2. Apartmán ponúka všetok komfort a priestor, ktorý kedy budete potrebovať, vrátane priestranného balkóna s výhľadom na bazén.
Nehnuteľnosť je nadštandardne vybavená a zariadená s veľkým potenciálom na prenájom, alebo ako letná rezidenčná nehnuteľnosť pre vašu rodinnú dovolenku. Apartmán sa nachádza na zvýšenom prízemí s výhľadom na bazén a záhradu.
Dispozícia: chodba; otvorená kuchyňa s obývacou izbou; 2 spálne (jedna z nich má vlastnú kúpeľňu); ďalšia kúpeľňa; terasa.
Nehnuteľnosť je dokončená a zariadená vo výbornom štandarde vrátane klimatizácie a všetko vybavenie apartmánu je už zahrnuté v cene.
K dispozícii je podzemný skladový priestor – 4,80 m2.
Ročný poplatok za údržbu – 9 EUR/m2.

O komplexe:
Komplex Marina Holiday Club sa nachádza v štvrti Pomorie. Je 100 metrov od krásnych pláží, len 10 míľ od Slnečného pobrežia a 5 míľ od letiska v Burgase. Komplex sa nachádza v oblasti Krotiria, ktorá má jedinečnú mikroklímu.

Služby a vybavenie komplexu zahŕňajú dva detské a dva bazény pre dospelých v krásnej centrálnej oddychovej zóne, zelené plochy, detské ihriská, letný bar vonku pri bazéne, osemjamkový minigolf, detský klub, reštaurácia, cocktail bar. , supermarket, kaviareň a cukráreň, lekárske a kozmetické centrum, športový komplex (s telocvičňou, masážami a saunou) a kúpeľné centrum.

Všetky apartmány sú prepychovo vybavené luxusným zariadením a zahŕňajú klimatizáciu, terakotové podlahy, dekoratívne vchodové dvere a káblovú TV, internet a telefónne zásuvky. Všetky ubytovacie jednotky budú dokončené na mimoriadne vysokej úrovni s použitím kvalitných stavebných materiálov a zručností skúsených miestnych remeselníkov.

Komplex Marina Holiday Club sa nachádza v štvrti Pomorie. Mesto Pomorie s asi 14 500 obyvateľmi leží na úzkom skalnatom polostrove, vyčnievajúcom dve míle do Čierneho mora. Je 100 metrov od krásnych pláží, len 10 míľ od Slnečného pobrežia a 5 míľ od letiska v Burgase. Mesto bolo založené takmer pred 2500 rokmi kvôli slanému jazeru, ktoré bolo známe svojimi liečivými vlastnosťami.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Bulharsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 90
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 100 000 € - 150 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 102.000 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Zelený : 100 m od mora
Ribbon Žltý : Vyhľadávaná lokalita

Štítky


top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;