Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Bulharsko
Luxusný Komplex
66.700 

Nádherný 2-izbový apartmán v luxusnom komplexe Sweet Home 4, 500m od mora, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Referenčné číslo: B_2194
Dispozícia: kuchyňa s obývacou izbou, samostatná spálňa, kúpeľňa a WC, balkón
Rozloha: 45,03m2
Vzdialenosť od mora: 500m, 10 minút peši
Lokalita: Slnečné pobrežie
Najbližšie letisko: 30km Burgas
Poschodie: 4 s výťahom
Stavba: tehla, kolaudácia rok 2015
Ročný poplatok: 12 EUR/m2
Občianska vybavenosť: kompletná
Cena: 66 700 € (cena zahŕňajúca vybavenie apartmánu a realitnú províziu)

Popis:
Relax Properties Vám ponúka tento 2-izbový apartmán v luxusnom celoročnom komplexe Sweet Homes 4, 500m od mora priamo v centre Slnečného pobrežia.
Nehnuteľnosť sa nachádza na 4. poschodí a má celkovú obytnú plochu – 45,03 m2.
Pozostáva z:
– kuchyňa s obývacou izbou;
– spálňa;
– kúpeľňa a WC;
– balkón.
Nehnuteľnosť je kompletne zariadená ako môžete vidieť na fotkách a nábytok je už zahrnutý v cene.
Komplex „Sweet Homes 4“ sa nachádza v centrálnej časti Slnečného pobrežia medzo borovicovým parkom v tichom a pokojnom prostredí. V blízkosti nádjete reštaurácie, kaviarne, obchody s potravinami, trhovisko, 10 minút peši Aquapark Action Sunny Beach, nemocnicu, autobusovú stanicu.
Vzdialenosť do najbližšieho obchodu je len 200 m.
Autobusová zastávka – 200 m
Pláž – 500 m, 10 minút peši.
Ročný poplatok za údržbu: 12 EUR/m2. Platí sa 1x ročne hotelu za údržbu spoločných častí, starostlivosť o zeleň a bazény.

O komplexe:
Areál funguje celoročne a je súčasťou siete elegantných komplexov pod rovnakým názvom Sweet home, ktoré sa vyznačujú kvalitnou výstavbou, atraktívnym a moderným dizajnom, nádhernou architektúrou, množstvom vymožeností pre majiteľov, luxusne spoločné komunitné časti.
Komplex ponúka svojim hosťom a majiteľom nasledovné vybavenie:
• Jedinečný park v borovicovom hájiku
• Detské ihrisko
• Vonkajší bazén s vodopádom
• Detský bazén
• Vonkajšie plochy s altánkami
• grilovanie,
• Recepcia
• Denné a celoročné zabezpečenie a video monitorik so strážením
• Požiarny systém
• Internet v celom komplexe
• Káblová televízia
• Parkovisko.

Lokalita:
Slnečné pobrežie patrí medzi najobľúbenejšie letovisko v Bulharsku.
Viac sa dočítate na našom Blogu tu:

Slnečné pobrežie

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property size (m2) : 45
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 50 000 € - 100 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 66.700 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Modrý : Luxusný Komplex
AllEscort