Chorvátsko
Blízko pláže
Druhá línia pri mori
371.700 

Nádherne zrekonštruovaná kamenná vila len 40m od mora, ostrov Hvar, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2031_79
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mape5MJF+QH Vrboska, Chorvátsko
Cena (€)371 700 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice2 izby (2+1)
Obyvateľná plocha (m2)100 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní2
Počet podlaží2
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)100 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)97 m2
Celková plocha (m2)97 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CB_2031_79

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj nádherne zrekonštruovanú kamennú vilu len 40m od mora a pláží na ostrove Hvar v Chorvátsku.

Obytná plocha domu je 100 m2, rozloha pozemku je 97 m². Dom celkovo disponuje 2 spálňami a 2 kúpeľňami.

Dom pozostáva z prízemia a jedného podlažia s celkovou obytnou plochou 100 m2.

Na prízemí sa nachádza kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa a obývačka, ktorá je prepojená dvorom s kamennou studňou pred domom, ako aj dvorom za domom. Oba dvory majú celkovú výmeru 47 m2. Na prvom poschodí sú 2 spálne, WC a výstup na strešnú terasu 50 m2. Dom má možnosť nadstavby ďalšieho podlažia a podkrovia.

Príjemné stredomorské podnebie s veľkým počtom slnečných dní v roku robí z ostrova Hvar ideálnu letnú lokalitu. Zvonku kamenná krása, zvnútra nehnuteľnosť ponúka rustikálny štýl, s krásnou záhradou. Dom je len pár krokov od hlavného námestia malého mestečka s vinotékami, výbornými reštauráciami a rôznymi štýlovými miestami, kde nájdete tie pravé autentické zážitky a produkty z tohto ostrova.

Tento krásny kamenný dom bol kompletne prerobený a zrekonštruovaný v originálnom rustikálnom štýle s atmosférou pre úplný relax. Nádherné vône Vás obklopia na nádvorí, ktoré je presiaknuté vôňami aromatických rastlín typických pre stredomorie, ako je: rozmarín, šalvia, tymian a iné rastliny. Jednoduchým a nenápadným dizajnérskym prvkom, ktorý v interiéri upúta pozornosť, sú hrubé, „nedokončené“ steny. Svojím spôsobom zanechávajú dojem nejakých starých zabudnutých čias, rovnako ako kamenné klenby na prízemí. Nábytok je ručne vyrobený a jednoduché predmety boli zušľachtené, aby im dodali dokonalý stredomorský štýl, ako sú staré drevené dvere, pôvodne zrekonštruované skrine, kuchyne…

Všetko v konečnom dôsledku skombinované s modernými detailmi, aby sa priestor stal elegantným a zaujímavým miestom. Nehnuteľnosť ponúka možnosť turistického prenájmu, alebo rezidenčného riešenia ako druhý rodinný domov pri mori.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii.

Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa.

Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Podrobnosti

Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 100
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 371.700 

Private Fields

Ribbon Zelený : Blízko pláže
Ribbon Modrý : Druhá línia pri mori

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;