Španielsko
150 m od mora
Vyhľadávaná lokalita
Panoramatický výhľad na more
402.800 

Nádherne zariadený 3 izbový apartmán s výhľadom na more, Addaia, Es Mercadal, Menorca, Španielsko

Referenčné číslo: M_4345
Rozloha nehnuteľnosti: 84 m2
Dispozícia: 2x spálňa, 2x kúpeľňa, jedáleň, kuchyňa, obývacia miestnosť, práčovňa, sklad, 2x terasa
Lokalita: Addaia, Es Mercadal, Menorca, Španielsko
Najbližšie letisko: 23 km
Najbližšia pláž: 150 m
Najbližšie golfové ihrisko: 9 km (Golf Son Parc Menorca)
Cena: 402.800 € (cena zahŕňa realitnú províziu)

Popis:

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový apartmán s nádherným výhľadom na more v mestečku Addaia. Apartmán má rozlohu 84m2, disponuje 2 samostatnými spálňami, obývacou izbou, kuchyňou, jedálňou, 2 terasami, krbom, súkromnou záhradou, a skladom. Nehnuteľnosť bola postavená v roku 1982 a v roku 2019 prešla kompletnou rekonštrukciou. Celý apartmán je veľmi pekne a vkusne umelecky zariadený.

V blízkosti nehnuteľnosti je kompletná občianska vybavenosť, od reštaurácií po obchody, golfové ihrisko až po nádherné pláže. Ide o kľudnú nádhernú lokalitu s dostatkom parkovacích miest v okolí a aj priamo na ulici. Takmer z každej izby na naskytá výhľad na more a pokojné, upravené okolie plné zelene.

Pokiaľ vás táto nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nás kontaktovať. Prípadne si môžete pozrieť video z danej nehnuteľnosti – tu v linku: https://www.youtube.com/watch?v=jHLHP6aKB5E

Pomôžeme vám so všetkými potrebnými krokmi pri kúpe vašej vysnívanej nehnuteľnosti v Španielsku.

Lokalita: 

Menorca je pomerne tichým ostrovom, preto ju ako svoj druhý domov preferujú skôr rodiny s deťmi. Ponúka však množstvo aktivít pre všetky vekové kategórie – od plachtenia cez windsurfing, vodné lyžovanie či potápanie. Ostrov patrí medzi miesta s úžasným morským dnom a získal si obľubu medzi potápačskými nadšencami z celého sveta. Na ostrove vládne pokoj, a to aj vďaka úžasnej krajine s nádychom vidieka. Výlety pešo či na bicykli alebo na koni sú skvelými spôsobmi, ako spoznať okolitú krajinu.
V okolí Addaya/Addaia nájdeme  nádherné pláže Arenal d’en Castell a popri pobreží sa dostaneme až k pláži Son Saura del Nord. Špeciálny sa naskytá pohľad z mora, kde môžeme pozorovať tri rôzne oblasti: systém pieskových dún, mokrú oblasť a zalesnenú oblasť Albufera des Comte. Určite stojí za to navštíviť aj iné oblasti ako Cala Roja alebo Cala Blanca. V roku 1993 bola Menorca vyhlásená UNESCOm za biosférickú rezerváciu, bohatstvo flóry a fauny je tu ohromujúce.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Španielsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 84
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 402.800 

Private Fields

ribbon_text : Španielsko
Ribbon Zelený : 150 m od mora
Ribbon Žltý : Vyhľadávaná lokalita
Ribbon Modrý : Panoramatický výhľad na more

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023