Chorvátsko
Výhľad na more
Obľúbená lokalita
100m od mora
494.000 

Moderný dvojdom s výhľadom na more, len 100m od mora, Soline, ostrov Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_256
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeSOLINE 5,DUGI OTOK, 23287, Soline, Chorvátsko
Cena (€)494 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice4 izby (4+1)
Obyvateľná plocha (m2)110 m2
Počet spální3
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Poloha objektuRadový
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)50 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)20 m2
Celková plocha (m2)110 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Parkovacie státie
Bazén
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_256

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj krásny, moderný dvojdom, ktorý sa nachádza v skvelej lokalite len 100m od mora a 150m od pláží v lokalite Soline, Dobrinj, ostrov Krk, Chorvátsko.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom.

Na predaj je nehnuteľnosť – dvojdom v skvelej lokalite, len 150 m od krásnej pláže. Dom má celkovú obytnú plochu 110 m2 rozloženú na dvoch podlažiach. Celkovo dom disponuje 4 izbami z toho sú 3 spálne, 1 kúpeľňa s toaletou. Na prízemí sa nachádza kuchyňa s jedálňou, obývačka, spálňa a WC. Na prvom poschodí sú dve spálne, kúpeľňa, kuchynský kút, obývacia izba a terasa s krásnym výhľadom na more. V upravenej záhrade sa nachádza bazén, slnečná terasa, letná kuchyňa s grilom a niekoľko parkovacích miest, z ktorých dve patria k spomínanej nehnuteľnosti. Dom bol postavený v roku 2008 a kompletne zrekonštruovaný v roku 2020. Kompletná dokumentácia. K nehnuteľnosti vedie asfaltová cesta, voda, kanalizácia, komín. Príležitosť pre každého, kto plánuje nehnuteľnosť na Jadrane pre vlastné využitie, ale investovať v cestovnom ruchu!

Uvedená cena za nehnuteľnosť je vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii.

Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa.

Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 110
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 494.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Obľúbená lokalita
Ribbon Modrý : 100m od mora

Lokalita

Soline je veľmi obľúbená lokalita na ostrove Krk z mnohých dôvodov. Jedou sú pláže a druhou liečivé vlastnostiach bahna z pláže Meline. Z medicínskeho hľadiska sa potvrdilo, že bahno je skutočne liečivé a že zmierňuje alebo úplne odstraňuje rôzne formy reumatizmu a dokonca aj niektoré kožné ochorenia. Zátoka Soline sa tak stáva čoraz atraktívnejšou letnou destináciou a okrem „liečebného“ centra Meline ponúkajú liek pre vaše telo i dušu aj ďalšie dedinky ležiace pozdĺž zálivu – Soline, Čižići a Klimno.


top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;