Grécko
500m od mora
TOP lokalita
Panoramatický výhľad na more
159.000 

Moderný 3 izbový apartmán s výhľadom na more, 500 m od pobrežia Makrigialos, Kréta, Grécko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnosti: GAPMAK_5
Miesto: Pilalimata, Makrigialos, Kréta
Typ nehnuteľnosti: 3 izbový apartmán s výhľadom na more
Cena 159.000 € (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Rozloha apartmánu: 73 m2
Dispozícia: 2x spálňa, 1 x kúpeľňa, obývacia izba a kuchyňa, 3x balkón.

Kľúčové vlastnosti:
Klimatizácia
Krb
Kompletne zariadená nehnuteľnosť
Parkovacie miesto
Prístupová cesta
Výhľad na more
Systém solárnych panelov pre ohrev vody
Skvelá lokalita

Popis:
Realitná kancelária Relax properties vám ponúka na predaj tento nádherný moderný 3 izbový apartmán s výhľadom na more. Nachádza sa v malej osade Pilalimata len 500 metrov od pobrežia Makrigialos na južnej strane ostrova medzi mestami Sitia a Ierapetra. Nehnuteľnosť je vhodná na trvalé bývanie aj na sezónny pobyt.

Apartmán sa nachádza na prvom poschodí a pozostáva z: otvorenej miestnosti, kde nájdete obývaciu izbu, jedáleň, kompletne vybavenú kuchyňu s rohovým krbom, dvoch dvojlôžkových spální so vstavanými skriňami, veľkej kúpeľne a 3 balkónmi (2 balkóny majú výhľad na more).
Nehnuteľnosť má rozlohou 73 m2, tento apartmán je vybavený dvojitými hliníkovými balkónovými dverami a oknami najvyššej kvality.
Obe spálne a obývacia izba sú vybavené klimatizačnými jednotkami, ktoré tiež postačujú na chladenie a kúrenie počas chladnejších mesiacov.
Je tu nainštalovaný solárny systém na ohrev vody, ktorý poskytuje teplú vodu zadarmo po väčšinu roka. Apartmán sa predáva tak ako je znázornené na fotografiách – kompletne zariadený a vybavený.
V prípade záujmu pripravíme pre Vás video-obhliadku danej nehnuteľnosti. Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Radi Vám pomôžeme s celým procesom kúpy nehnuteľnosti na tomto úžasnom mieste akým je ostrov Kréta.

Lokalita:

Dedinka Makrigialos (znamená v preklade dlhý breh) je očarujúca rybárska dedina, ktorá sa nachádza na juhovýchodnom pobreží prefektúry Lasithi. Približne 30 minút jazdy od mesta Ierapetra a 1 hodinu od Agios Nikolaos.
Nachádza sa tu krásny prístav, kde nájdete veľa tradičných gréckych taverien a bufetov s morskými špecialitami. V okolí je nádherná piesočnatá pláž a niekoľko ďalších zátok. Ide o top lokalitu.
Obec je dobre vybavená supermarketmi, mäsiarstvom, zeleninárom, pekárňami, lekárňami, bankou, čerpacou stanicou a ďalšími. K dispozícii je i pravidelná autobusová doprava spájajúca Makrigialos s Ierapetrou, Sitiou s letiskom Heraklion. Geograficky je mesto dobre chránené pred silným vetrom, čo umožňuje morské športy a kúpanie takmer po celý rok. Mikroklíma je jedna z najlepších v Grécku a mierne teploty zriedka presahujú 30°C v lete a v zime neklesnú pod 15°C.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Grécko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 73
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 150 000 € - 200 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 159.000 

Private Fields

ribbon_text : Grécko
Ribbon Zelený : 500m od mora
Ribbon Žltý : TOP lokalita
Ribbon Modrý : Panoramatický výhľad na more

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023