Chorvátsko
Výhľad na more
Novostavba
150 m od mora
397.950 

Moderný 3 izbový apartmán s výhľadom na more, 150m od mora, Čiovo, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiBR_2036/101
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapePod Roka 17, 21224, Slatine, Chorvátsko
Cena (€)397 950 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)87 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní2
Počet podlaží3
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)44 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Pivnica (sklep)
Garáž
Parkovacie státie
Blízko letiska
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: BR_2036/101

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj krásny, moderný 3 izbový apartmán v novostavbe len 150m od mora na sotrove Čiovo v Chorvátsku. Ostrv Čiovo je spojený s pevninou mostom.

Tento exkluzívny apartmán sa nachádza v idylickej časti ostrova Čiovo, len pár krokov od mora. Tento krásny apartmán je v novostavbe, nachádza sa na prízemí a ponúka neporovnateľnú kombináciu moderného štýlu, pohodlia a luxusu. Tento apartmán sa nachádza v pokojnej oblasti, uprostred nedotknutej prírody, a ponúka ideálnu oázu pre relaxáciu a únik od zhonu mesta.

Nehnuteľnosť disponuje čistou obytnou plochou vnútra apartmánu 87m2 a skladá sa z 2 priestranných spální, veľkej kuchyne s jedálňou a obývacou izbou a dvoch elegantne riešených kúpeľní. Každá izba je starostlivo zariadená s dôrazom na luxus a funkčnosť. K bytu patrí okrem vnútorného priestoru zastrešená terasa 7,15 m2, záhrada 26,75 m2. Ďalej k nemu patrí vonkajšie parkovacie miesto o rozlohe 10,68 m2 a garáž so skladovacou plochou 28,02 m2.

Objekt je vybavený bezpečnostnými kamerami nainštalovanými pozdĺž vonkajších múrov. Automatický záhradný zavlažovací systém s diaľkovým ovládaním. Je to 6 kilometrov od hostorického a navštevovaného mesta Trogir (UNESCO), 11 kilometrov od letiska v Splite. V tesnej blízkosti je kompletné potrebné zázemie na bývanie, služby a obchody.

Atraktívnou ponukou je poloha na kopci s krásnym výhľadom na more v pokojnej časti ostrova, ktorá okrem okúzľujúceho výhľadu robí z tejto nehnuteľnosti ideálnu voľbu pre útek pred ruchom veľkomesta a poskytuje absolútne súkromie.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 87
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 397.950 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Novostavba
Ribbon Modrý : 150 m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;