Španielsko
Pri mori
Menorca
Bazén s nádherným výhľadom
837.400 

Moderná vila s úžasným výhľadom na more a prístav, súkromným bazénom a veľkou záhradou, Cala Llonga, Mahón, Menorca, Španielsko

Referenčné číslo: M_4042
Rozloha vily: 145 m2
Rozloha pozemku: 1489 m2
Dispozícia: 4x spálňa, 2x kúpeľňa, priestranná obývacia izba, 2x kuchyňa, jedázeň, bazén, záhrada, garáž
Lokalita: Cala Llonga, Maó/Mahón, Menorca, Španielsko
Najbližšie letisko: 12 km
Pri mori
Úžasný výhľad
Cena: 837.400 € (cena zahŕňa realitnú províziu)

 

Popis:

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj modernú vilu s výhľadom na more a prístav Mahón, ktorá sa nachádza v Cala Llonga.

Nehnuteľnosť sa nachádza na dvojitom pozemku o výmere viac ako 1 400 m2 a je rozložená na dvoch úrovniach, prízemie a mezanín. Prízemie pozostáva z haly, priestrannej obývacej izby s jedálňou a priamym vstupom na krytú terasu, kde sa nachádza bazén s výhľadom na more a prístav Mahón. Vila má tiež dve kompletné kúpeľne a štyri spálne, z toho dve so vstavanými skriňami a práčovňu.

V mezaníne, na prvom poschodí, je príjemná obývacia izba, ktorú možno premeniť na ďalšiu spálňu s odhalenými trámami a krbom, do ktorej sa vchádza po točitých schodoch a vedie na vlastnú terasu s výhľadom na more.

K nehnuteľnosti prináleží aj garáž s miestom pre 2 autá, skladovací priestor, bazén s efektom nekonečného výhľadu a veľká záhrada.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, kontaktujte nás. Pomôžeme vám so všetkými potrebnými postupmi pri kúpe nehnuteľnosti v Španielsku.

 

Lokalita:

Cala Llonga je skrytý klenot, ktorý sa nachádza na východnom pobreží Menorky, jedného zo španielskych Baleárskych ostrovov. Zátoka ponúka návštevníkom pokojné a tiché útočisko. Piesočnatá pláž a krištáľovo čistá voda sú ideálne na kúpanie a oblasť je obklopená úchvatnou prírodou. Návštevníci tu nájdu aj niekoľko reštaurácií a barov, v ktorých sa podávajú vynikajúce morské plody a osviežujúce nápoje. Či už hľadáte romantickú dovolenku alebo pokojné miesto na oddych, Cala Llonga je ideálnou destináciou na Menorke.

 

Podrobnosti

Krajina : Španielsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 145
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 837.400 

Private Fields

ribbon_text : Španielsko
Ribbon Zelený : Pri mori
Ribbon Žltý : Menorca
Ribbon Modrý : Bazén s nádherným výhľadom

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023