Španielsko
Súkromný bazén
Alicante
Blízko golfového ihriska
402.800 

Moderná a zariadená vila so súkromným bazénom, blízko golfového ihriska, Los Montesinos, Alicante, Španielsko

Referenčné číslo: SCOL_3007
Rozloha vily: 120 m2
Rozloha pozemku 300 m2
Dispozícia: 3x spálna, 2x kompletná kúpeľňa, obývacia izba s jedálňou, plne vybavená otvorená kuchyňa, technická miestnosť, súkromný bazén
Lokácia: Los Montesinos, Alicante, Španielsko
Najbližšie letisko: 55 km
Najbližšia pláž: 15 minút autom
Najbližšie golfové ihrisko: 5 minút autom
Súkromný bazén
Parkovisko
Cena: 402.800 € (cena zahŕňa realitnú províziu)

 

Popis:

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj fantastickú, modernú a zariadenú vilu v Los Montesinos, jednej z najznámejších, prestížnych a pokojných oblastí La Herrada. Je obklopená slanými lagúnami a plážami s modrou vlajkou. Všetka občianska vybavenosť sa nachádza len 15 minút autom.

Klimatizovaná vila má zastavanú plochu o rozlohe 120 m2 a je rozmiestnená na jednom poschodí. Vo vile sa nachádzajú 3 spálne, 2 kompletné kúpeľne so sprchovacím kútom, obývacia izba s jedálňou, plne vybavená otvorená kuchyňa a technická miestnosť. Z obývacej izby a spálne je prístup na zadnú terasu so súkromným bazénom. K pozemku, s rozlohou 300 m2, prináleží aj parkovacie státie.

Nehnuteľnosť sa taktiež nachádza v blízkosti golfového ihriska, čo je vždy dobrou investíciou. Keďže tieto sú väčšinou obklopené prekrásnou prírodou, majú prísne stavebné predpisy a dobrý potenciál celoročného prenájmu.

Pre viac informácii nás prosím neváhajte kontaktovať. S radosťou vám pomôžeme so všetkými potrebnými postupmi pri kúpe nehnuteľnosti v Španielsku.

 

Lokalita:

Los Montesinos je malé mestečko v južnej časti provincie Alicante v Španielsku. Mesto je známe svojou prírodnou krásou, obklopené citrusovými hájmi a soľnými lagúnami. Návštevníci môžu preskúmať neďalekú prírodnú rezerváciu La Mata, alebo ruch v oblasti Torrevieja.  Los Montesinos má tiež bohatú históriu, archeologické náleziská siahajú až do obdobia neolitu. Historické centrum mesta sa vyznačuje tradičnou španielskou architektúrou vrátane kostola Nuestra Señora del Rosario, ktorý pochádza z 18. storočia. Okrem toho Los Montesinos ponúka množstvo miestnych reštaurácií a barov, v ktorých sa podávajú tradičné španielske jedlá a vynikajúci výber vína.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Španielsko
Lokalita : Ostatné
Property size (m2) : 120
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 402.800 

Private Fields

ribbon_text : Španielsko
Ribbon Zelený : Súkromný bazén
Ribbon Žltý : Alicante
Ribbon Modrý : Blízko golfového ihriska

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023