Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
41.990 

Mezonetový apartmán s panoramatickým výhľadom na more, komplex Luxor, Sveti Vlas, Bulharsko

 • Referenčné číslo: B_2050
 • Dispozícia: vstupná chodba, obývačka s kuchyňou, WC a balkónom na 1. poschodí a priestor na spanie, kúpeľňa s WC, na vyššom poschodí veľká terasa
 • Rozloha: 68m2
 • Vzdialenosť od mora: 250m
 • Lokalita: Sveti Vlas
 • Najbližšie letisko: 35km Burgas
 • Poschodie: 4 a 5
 • Výťah: áno
 • Stavba: Konštrukcia – postavená z monolitickej železobetónovej konštrukcie a tehál
 • Ročný poplatok: 9,60€/m2
 • Občianska vybavenosť: kompletná – obchody, trh, pekárne, zástavka MHD, reštaurácie, bary, obchody s oblečením a inými potrebammi
 • Cena: 41.990   € (kompletná cena, zahŕňajúca realitnú províziu)

 

Popis:

S potešením Vám Relax properties prináša na predaj 2-poschodový mezonetový apartmán vo výbornom 3* komplexe Luxor vo Svetom Vlase. Apartmán má výmeru 68m2 a nachádza sa na 4. a 5. poschodí komplexu.

Nehnuteľnosť je dispozične riešená: vstupná chodba, obývačka s kuchyňou, WC a balkónom na 1. poschodí a priestor na spanie, kúpeľňa s WC, na vyššom poschodí veľká terasa s výhľadom na more. Byt je kompletne zariadený a vybavený, pripravený na užívanie.

Ročný udržiavací poplatok – 9,6 EUR/m2

O komplexe:

Areál sa rozprestiera na ploche 9 639 m2. Tri od seba oddelené sekcie pozostávajú zo 128 bytov a predstavujú obydlia rôznej štvorcovej plochy a optimálnej dispozície. Apartmánový dom Luxor ponúka všetky moderné vymoženosti potrebné pre nezabudnuteľnú a úžasnú dovolenku – vonkajší bazén s detskou časťou a ihriskom, množstvo záhrad, parkovacie miesta, bar pri bazéne, reštauráciu a obchodné centrum.

Lokalita:

Komplex sa nachádza v severnej časti letoviska Slnečné pobrežie v tesnej blízkosti obce Sv. Vlas. Apartmánový dom Luxor stojí vo vzdialenosti 38 km od známeho prímorského mesta Burgas a len 35 km od letiska Burgas. Veľmi dobré spojenie s MHD.

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 30 000 - 50 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 41.990 
AllEscort