Chorvátsko
Skvelá cena!
Tichá lokalita
1500m od mora
364.000 

Menší rodinný dom so záhradou a parkovaním,1500m od mora, Malinska-Dubašnica, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_k-494
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mape73B, 51511, Sveti Anton, Chorvátsko
Cena (€)364 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice3 izby (3+1)
Obyvateľná plocha (m2)106 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní1
Počet podlaží1
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)106 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)290 m2
Celková plocha (m2)106 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Garáž
Parkovacie státie
Krb
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: CK_k-494

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj menší rodinný dom s pozemkom, vzdialený 1500m od mora a pláže v lokalite Malinska-Dubašnica na ostrove Krk v Chorvátsku. Ostrov Krk je s pevninou spojený s mostom.

Na predaj je prízemný rodinny samostatný dom typu bungalov, ktorý sa nachádza na okraji zelenej zóny s celkovou obytnou plochou 106 m2 s krásnou, zelenou záhradou s rozlohou 290 m2. Dom má k dispozícii krytú terasu, ohnisko a dve parkovacie miesta. Pozostáva z kúpeľne, dvoch spální, priestoru, ktorý spája kuchyňu, jedáleň a obývačku s krbom, a garáže s práčovňou.

Dom je kompletne zariadený a pripravený na nasťahovanie. Lokalita je krásna a tichá, obklopená zeleňou, 1500 m od pláže a 2000 m od centra. Je ideálny pre milovníkov prírody, pokoja alebo ako výborná investícia do turistiky pre ľudí, ktorí majú radi ticho a pokoj.

Dom bol postavený v roku 2004. K dispozícii sú 2 parkovacie miesta. Má zavedenú kanalizáciu, mestkú vodu, komín. Je takmer bezbariérový, vhodný aj pre starších ľudí. K domu vedie asfaltová cesta.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 106
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 364.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Skvelá cena!
Ribbon Žltý : Tichá lokalita
Ribbon Modrý : 1500m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;