Chorvátsko
Výhľad na more
Skvelá cena!
50m od mora
310.960 

Menší dom len 50m od mora, lokalita Malinska, ostrov Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_395
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeObala 56, 51511, Malinska, Chorvátsko
Cena (€)310 960 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice4+kk
Obyvateľná plocha (m2)93 m2
Počet spální3
Počet kúpeľní2
Počet podlaží1
Poloha objektuRadový
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)50 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)25 m2
Celková plocha (m2)93 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_395

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj menší radový dom s dvoma samostatnými apartmánmi vo výnimočnej lokalite, len 50m od mora v lokalite Malinska, Dubašnica na ostrove Krk v Chorvátsku.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom.

Na predaj je menší radový dom s dvoma samostatnými apartmánmi v bezprostrednej blízkosti mora. Vzdialenosť od mora je len 50m!
Dom má rozlohu 93,25 m2 a je rozdelený na dva samostatné apartmány umiestnené na prízemí a na poschodí. Na prízemí sa nachádza apartmán o výmere 44,04 m2 a pozostáva zo vstupného priestoru, komory, kúpeľne, spálne, kuchyne, obývačky a balkóna. Na prvom poschodí sa nachádza apartmán o výmere 49,21 m2 a pozostáva z chodby, kúpeľne, samostatného WC, kuchyne, troch izieb a balkóna.

Dom je plne zariadený a obývateľný, každý apartmán je klimatizovaný. Má dve parkovacie miesta v objekte na verejnej ploche. Dom bol pôvodne postavený v roku 1950, má zavedenú vodu, kanalizáciu, internet. Riadna dokumentácia, kondomíniové vlastníctvo. Poloha je výnimočná, 50 m od mora, centra a všetkej občianskej vybavenosti. Ide o skvelú príležitosť za výbornú cenu!

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 93
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 310.960 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Skvelá cena!
Ribbon Modrý : 50m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;