Španielsko
900m od mora
7km od golfového ihriska
Skvelá lokalita
211.470 

Luxusný prízemný 3-izbový apartmán s 2 kúpeľňami a parkovacím miestom v prestížnej rezidencii Marjal Beach, 900 m od pláže, Guardemar del Segura, Španielsko

Referenčné číslo: SALM-2337
Dispozícia: 3 izbový apartmán s 2 samostatnými spálňami a 2 kúpeľňami, veľkou terasou 32m2
Rozloha: 75m2
Vzdialenosť od mora: 900m
Vzdialenosť od golfového ihriska: 7km
Lokalita: Španielsko, Alicante, Guardamar del Segura, Carrer Carcaixent, 03140
Najbližšie letisko: 35 km
Poschodie: prízemie
Občianska vybavenosť: kompletná, 400m
Rok výstavby: 2010
Orientácia: juh
Parkovanie: 1 parkovacie miesto v garáži
Cena: 211.470 € (cena zahŕňa realitnú províziu)

Kľúčové vlastnosti nehnuteľnosti:
Parkovacia garáž
Letisko, menej ako 30 minút jazdy autom
Záhrada
Pešia vzdialenosť na pláž
Klimatizácia
Terasa
Komora
Zariadený apartmán
Blízko k moru
Alarmový systém
Prízemie
Dobrý stav
Dvojité zasklenie okien
Parkovanie v podzemí
V blízkosti všetka občianska vybavenosť
Bazény (vonkajší a vnútorný)
Terasa
Dobrý potenciál prenájmu
Výhľad do záhrady/bazén
Moderná nehnuteľnosť
Kvalitné bývanie
Tichá lokalita
Bezbariérový prístup
Wifi / internet
SPA
Fitness centrum

Popis:
Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj tento útulný, priestranný a luxusný apartmán na prízemí s krásnou terasou orientovanou na juh s bočným výhľadom na more. Tento moderný dom má 2 spálne a 2 kúpeľne , polootvorenú plne vybavenú kuchyňu s priamym vstupom na terasu a so všetkými spotrebičmi v cene, ďalej svetlú obývačku s priamym vstupom na priestrannú a slnečnú terasu. Z obývačky sa vchádza do chodby, kde sa nachádza hosťovská spálňa, hosťovská kúpeľňa a hlavná spálňa s vlastnou kúpeľňou. Z hlavnej spálne máte priamy prístup na priestrannú 2. terasu v zadnej časti . V podzemnej garáži máte k dispozícii aj parkovacie miesto s uzavretým úložným priestorom. Táto krásna nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená a má tiež nainštalovaný systém domáceho vrátnika.
Samotná rezidencia je krásne upravená, oplotená a uzavretá a zahŕňa vonkajší bazén s priestorom na opaľovanie, vyhrievaný krytý bazén s vírivkou, fitnes miestnosť, saunu, ihrisko a počas dňa je v rezidencii prítomná strážna služba. Nádherný komplex, kde si môžete užiť dovolenku, ale aj bývať celoročne, prípadne vhodné aj na prenájom. Do centra alebo na pláž je to len 10 minút chôdze. Guardamar del Segura má všetko, čo ponúka pre nádherný pobyt, kilometre piesočnatých pláží, prístav, bulvár, nádherné dunové lesy a parky, veľký týždenný trh a príjemné centrum s množstvom obchodov, barov a reštaurácií. Letisko a rušné mesto Alicante sú vzdialené len pol hodiny jazdy autom.

Lokalita:
VIAC O LOKALITE GUARDAMAR
Guardamar del Segura , južne od Valencijskej komunity a Costa Blanca a 35 km južne od medzinárodného letiska Alicante, je vyhľadávanou turistickou destináciou.
Približne 80 % územia tejto oblasti na pobreží je chránených. Stojí za to navštíviť Pinada de Guardamar , najúžasnejší dunový les v španielskom stredomorí so svojimi 800 hektármi a 11 km zlatých pieskových pláží najvyššej kvality.
Okolie ponúka nádhernú prírodu a vegetáciu s výhľadmi na rieku a more, malý rybársky prístav pri ústí rieky Segura a susedné soľné jazerá – časť obce Guardama , sú vyhľadávaným útočiskom pre sťahovavé vtáky.
Okrem toho v Guardamare nájdete pohostinných ľudí, ktorí milujú svoju kultúru , svoje tradície a svoje festivaly. Významnou rybárskou tradíciou je vyhľadávaná autentická gastronómia, ktorú si môžete vychutnať práve v tejto oblasti.
Vďaka svojej privilegovanej polohe Guardamar poznal prechod civilizácií od Feničanov až po súčasnosť: fénický prístav a islamský Califal Rábita de la Fonteta.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Španielsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 75
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 211.470 

Private Fields

ribbon_text : Španielsko
Ribbon Zelený : 900m od mora
Ribbon Žltý : 7km od golfového ihriska
Ribbon Modrý : Skvelá lokalita

Štítky


top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;