Španielsko
Pri pláži
Menorca
Luxusná nehnuteľnosť
1.787.160 

Luxusný dom s výhľadmi na záliv a prístupom na pláž, Alcaufar, Menorca, Španielsko

Referenčné číslo: M_4065
Rozloha domu: 135 m2
Dispozícia: 2x spálňa, 2x kúpeľňa, obývacia izba s krbom, kuchyňa, úložný priestor, terasy
Lokalita: Alcaufar, Sant Lluís, Menorca, Španielsko
Najbližšie letisko: 14 km
Najbližšia pláž: 10 m
Priamy prístup k moru
Cena: 1.787.160 € (cena zahŕňa realitnú províziu)

 

Popis:

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj luxusný dom na privilegovanom mieste, s priamym prístupom na pláž Alcaufar.

Dom má dve nádherné terasy orientované na more, z ktorých si môžete vychutnať neuveriteľný výhľad na celý záliv. Je rozložený na dvoch podlažiach, ktoré sú v perfektnom stave a má dva samostatné vchody. Jeden od ulice a druhý od mora.

Pri vstupe na prvé poschodie sa dostanete na veľkú terasu s bezkonkurenčným výhľadom na záliv, ktorá vedie do obývacej izby s krbom a do kuchyne. Na tom istom poschodí sa nachádza aj spálňa so vstavanou skriňou a kúpeľňa.

Z obývacej izby vedie schodisko na prízemie, kde sa nachádza spálňa s manželskou posteľou, vlastnou kúpeľňou a balkónom, ďalšia obývacia izba a úložný priestor s prístupom na súkromnú terasu, ktorá vedie priamo na pláž.

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať. Pomôžeme vám so všetkými potrebnými krokmi pri kúpe vašej vysnívanej nehnuteľnosti v Španielsku.

 

Lokalita:

Zátoka Alcaufar sa nachádza v obci Sant Lluís, na juhovýchodnom pobreží španielskeho ostrova Menorca. Je obklopená bielymi domami a tradičnými mólami. Vyžaruje zvláštne čaro vďaka rodinnej atmosfére, ktorá tu preniká a jej pokojným vodám s bielym pieskom, chráneným skalnatými výbežkami a ostrovčekmi. V blízkosti zátoky sa nachádza niekoľko reštaurácií, ktoré ponúkajú vynikajúce jedlá miestnej kuchyne vrátane čerstvých morských plodov. Alcaufar je skvelou destináciou na Menorke pre tých, ktorí hľadajú pokojné a autentické zážitky v pobrežnom mestečku.

 

Podrobnosti

Krajina : Španielsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 135
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Luxusná nehnuteľnosť
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 1.787.160 

Private Fields

ribbon_text : Španielsko
Ribbon Zelený : Pri pláži
Ribbon Žltý : Menorca
Ribbon Modrý : Luxusná nehnuteľnosť

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023