2.700 

Vila domy v luxusnom komplexe Olympia Resort, 150 m od mora, Sozopol, Bulharsko

Podrobnosti

Relax Properties – ako výhradný zástupca developera pre Slovensko ponúka jedinečnú príležitosť investovania –  výstavbu domu na kľúč v rezorte Olympia so SPA/Wellness vybavením.

V ponuke sú posledné dva pozemky na výstavbu.

Uzavretý komplex s exkluzívnymi domami Olympia zaujme svojim luxusom, eleganciou a sofistikovaným štýlom! Majitelia domov a ich hostia si môžu vychutnať atmosféru pokoja, pohodlia a harmónie.

Olympia Resort sa nachádza vedľa pláže Kavatsite, Sozopol, v jednej z najkrajších plážových oblastí v Bulharsku s prírodnou rezerváciou, krásnymi plážami a piesočnými dunami. Ďalšou výhodou je, že komplex hraničí s lesom a pláž je vzdialená len pár minút chôdze.

Na území komplexu Olympia sa nachádza táto občianska vybavenosť: vonkajší kaskádový bazén, detský bazén, jacuzzi, sauna s himalájskou soľou, parný kúpeľ, ľadová nádoba pre rýchle
schladenie, relax zóna, detské ihrisko, vybavenie a miesto pre piknik a rodinné a priateľské akcie, exotická záhrada s miestami na oddych a relax, stany, ležadlá a plážové slnečníky, podzemné parkovisko a parkovacie miesta

Služby

Komplex ponúka 24-hodinovú celoročnú bezpečnosť, video dohľad, celoročnú údržbu a správu. Na požiadanie sú k dispozícii doplnkové služby ako prenájom jácht, prenájom limuzín, masáže, catering a iné.

Dostupné pozemky

Na vyžiadanie sú k dispozícii pozemky č. 8, 9 na výstavbu rodinných domov. Na požiadanie zašleme plán komplexu a vzorové dispozičné riešenie domov s 150 m2, 250 m2, 350 m2. Dispozičné riešenie každého domu je navrhnuté podľa individuálnych požiadaviek kupujúceho.

Každý z domov bude postavený z prémiových materiálov s vysokými stropmi 3,20 m, s terasou cca 30 m2 na streche, ktorá je bonusom a nie je započítaná do celkovej plochy domu. Ku každému domu je pridelený pozemok, veľkosť pozemku závisí od veľkosti domu.

Cena

Cena za domy postavené na mieru podľa výberu veľkosti je 2 700 € /m2. Domy sa predávajú vo fáze dokončenia: podlaha – laminátové parkety vysokej kvality alebo terakota (podľa výberu), steny a stropy – náter a latex, vonkajšie a vnútorné dvere, plne vybavené kúpeľne: bojler, sprcha, umývadlo a WC, terasa: žula, kované zábradlie a minerálna omietka, schody: kamenné, okná: PVC a jedna klíma v obývačke zdarma – na vykurovanie a chladenie.

Dokončovacie práce je možné vykonať aj podľa individuálneho výberu kupujúceho. Kupujúci zaplatí len rozdiel v cene medzi štandardnými dokončovacími prácami a možnosťami, ktoré si zvolil. Sauna, jacuzzi, strešný bazén, krb a iné za príplatok. Sauna, jacuzzi, strešný bazén, krb a iné za príplatok.

Stavba domu začína po zaplatení zálohy 10 000 €, prvej splátky a potvrdení finálnej dispozície kupujúcim. Dokončenie domu na želanie s dokončovacími prácami je cca 16 mesiacov.

Platobný plán
záloha 10 000 €
35 % pri podpise Zmluvy o budúcej zmluve
35% po dokončení hrubej stavby
20 % po kompletnom dokončení stavby
10% na notársku zápisnicu/prepis nehnuteľnosti

Lokalita

Starobylé mestečko Sozopol leží na južnom pobreží čierneho mora a je jedným z najväčších dovolenkových rezortov v Bulharsku. Mesto má dve časti, historickú a modernú. Disponuje teda nielen krásnymi plážami, ale aj množstvom
historických budov a uličiek. Historická časť mestečka je na polostrove a datuje až do 7. storočia pred našim letopočtom. Od roku 1970 je súčasťou dedičstva UNESCO. Mesto je známe rybolovom, množstvom stánkov so suvenírmi, reštaurácie,
krásnymi balkánskymi stavbami a kostolmi a peknými piesočnými plážami.

Video

 

Podrobnosti

Krajina : Bulharsko
Lokalita : Pri mori
Typ nehnuteľnosti : Luxusná nehnuteľnosť
Cena nehnuteľnosti : 200 
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 2.700