Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
87.000 

Luxusný 2 -izbový apartmán s 2 kúpeľňami, 108 m², Sunset Resort, Výhľad na more, letovisko Pomorie

Ref #: 1441

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť RELAX Properties Vám exkluzívne ponúka nádherný priestranný apartmán, ktorý je súčasťou luxusného plážového komplexu 5 ***** Sunset Resort v meste Pomorie.

Z apartmánu sa naskytá nádherný výhľad na more, bazény a záhrady celého komplexu.

Apartmán je ideálny na oddych a relaxáciu, samozrejme so skvelým potenciálom k ďalšiemu prenájmu.

Celková plocha je 108 m2.

Apartmán sa nachádza na druhom poschodí a jeho súčasťou je:

– priestranná obývacia izba/jedáleň

– kuchyňa

– 2 spálne

– 2 kúpeľne

– veľký balkón

Tento skvelý apartmán sa predáva vrátane nábytku a vybavenia, vrátane elektrických spotrebičov tak, ako to môžete vidieť na fotografiách.

Ročný správcovský poplatok za údržbu je 15 ​​EUR/m2.

O komplexe:

Stredisko Sunset Resort sa rozprestiera priamo na 400 m dlhej prírodnej piesočnej pláži v novej časti mesta Pomorie. Od letiska Burgas je vzdialené len 13minút jazdy autom a to 9,3km.

Luxusný päťhviezdičkový rezort Sunset Resort pozostáva z 5 aparthotelov a 6 luxusných viliek na pobreží, na celkovej zastavanej ploche ​​115,000 m2. Štyri vonkajšie bazény ponúkajú rôzne vodné atrakcie a zahŕňajú dva bary pri bazéne, ktoré sa rozprestierajú na celkovej ploche viac ako ​​viac ako 3,500 m2.

V Sunset Resort nájdete veľký výber jedál a nápojov ponúkaných v mnohých reštauráciách a baroch. Hotelový komplex má celkom 9 reštaurácií, z toho 5 hlavných bufetových a 4 a la carte reštaurácie umiestnené v rôznych budovách aparthotelu. K dispozícii je tiež niekoľko lobby barov, dva bary pri bazéne, Vitamín bar, viedenská cukráreň a bulvár Sunset Cafe, ako aj množstvo miest určených k zábave, ako je večerný bar s bowlingom a biliardom.

Relaxačné centrum pozostáva z dvoch hlavných častí – wellness + masážnej časti a Spa časti.

Wellness sekcia zahŕňa kozmetický salón (služby kaderníka, kozmetičky, manikúry a pedikúry), Solárium, rôzne terapeutické spa masáže (vodné suché olejové, Ajurvéda, masáž lávovými kameňmi…)

V samotnej Spa časti nájdete: Sauna Thalasso, tj. Terapia vdychovania morskou soľou, Laconium sauna (60 ° C), Bylinková sauna, Fínska sauna, Infra sauna, Parná sauna, Zážitkové a masážne sprchy, Ľadová fontána, Kneippov kúpeľ, ktorý sa odporúča na zlepšenie krvného obehu a upokojenie nôh.

V relaxačnej časti nájdete vyhrievané ležadlá, prírodné pohovky s výhľadom do skvele udržiavanej záhrady

Lokalita:

Pomorie je veľmi obľúbené mestečko pri pobreží Čierneho mora a to nielen kvôli jeho plážam ale aj vďaka jeho kúpeľným a relaxačným terapiám s použitím špeciálneho bahna, ktoré nájdete iba tu v slanom jazere. Preto je mesto obľúbeným cieľom mnohých turistov, ktorí sem prichádzajú, aby spojili svoju dovolenku s liečebnou terapiou.

Mesto Pomorie je jedným z najstarších v Bulharsku, bolo založené v IV – V storočí pred n. l. Gréckou kolóniou, ktorá sa usadila v blízkosti soľného jazera, ktorú považovali za „posvätnú“ kvôli jej liečivej sile. Okrem svojich prekrásnych piesočných pláži je Pomorie medzi turistami už desaťročia veľmi obľúbené, samozrejme vďaka mnohým kúpeľným a wellness procedúram (terapia aplikáciou bahna), a v neposlednom rade aj vďaka svojim vinárskym tradíciám a vynikajúcemu výberu vín a brandy vyrobené jedným z najlepších bulharských vinárstiev – Black Sea Gold, iba 10 minút jazdy od rezortu Sunset. Spomenieme ešte niektoré z turistických atrakcií v Pomorii ako kláštor sv. Juraja (1 km od rezortu Sunset), soľné múzeum (3 km od hotelového zariadenia).

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property type : Luxury Properties
Property price : 50 000 € - 100 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 87.000 
AllEscort