Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Bulharsko
Predané
Vyhľadávaný Komplex
48.000 

Luxusný 2-izbový apartmán 48 m2, 500m od mora v komplexe Harmony Suites 3 Jungle , Slnečné pobrežie, Bulharsko

 • Referenčné číslo: B_2156
 • Dispozícia: otvorená kuchyňa s jedálenským kútom a obývacou izbou,  1 samostatná spálňa, balkón,  Kúpeľňa/WC
 • Rozloha: 48m2
 • Vzdialenosť od mora: 500m
 • Lokalita: Slnečné pobrežie, Bulharsko
 • Najbližšie letisko: 28 km Burgas
 • Poschodie: 2
 • Stavba: tehla, novostavba – kolaudácia 2013
 • Ročný poplatok: 600 EUR
 • Občianska vybavenosť: kompletná – obchody, bary, reštaurácie, trhovisko, aquapark a iné
 • Cena:  48 000 EUR (cena vrátane realitnej provízie)

 

O nehnuteľnosti:
Relax properties Vám s ponúka tento 2-izbový kompletne zariadený apartmán v jednom z top luxusných hotelov Harmony Suits 3 Jungle na Slnečnom pobreží.
Apartmán je kompletne zariadený a vybavený top luxusným nábytkom. Nachádza sa na 2 poschodí z 5 s výťahom. V obývacej izbe nájdete káblovú TV s plochou obrazovkou a priestor na posedenie s pohovkou. Otvorená kuchynka je vybavená jedálenským stolom. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom. K dispozícii je balkón s vonkajším nábytkom.
K dispozícii je i parkovanie priamo pred hotelom.
Celková plocha: 48m2, Spoločné časti: 7 m2
Obchod: 100 m, Zastávka MHD : 200 m
Vzdialenosť od pláže: 500 m od pláže
Orientácia balkóna : Severozápad

O komplexe:
Harmony Suites 3 Jungle je nádherný komplex – tvorí súčasť komplexov Harmony Suites v letovisku Slnečné pobrežie z ktorých každý komplex je architektonicky pripravený v určitom dizajne. Harmony Suites 3 Jungle zaujme svojou sofistikovanou architektúrou a dizajnom – šesťposchodová budova je navrhnutá ako šesť kontinentov planéty Zem.
Komplex sa nachádza na Slnečnom pobreží, 500 m od pláže a zahŕňa 3 samostatné budovy so záhradou a dvoma bazénmi. Vo všetkých izbách je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. K dispozícii je aj detské ihrisko a volejbalové ihrisko.
Na mieste nájdete kaviareň a záhradu s grilom. Harmony Suites 2,3 poskytuje kyvadlovú dopravu na požiadanie vopred a za príplatok. K dispozícii je aj požičovňa áut.

Aquapark Action a nákupné centrum Royal Beach Mall sú vzdialené 2,6 km. Obchod s potravinami nájdete priamo na mieste alebo sa k nemu dostanete pešo do 5 minút. Do miest Nessebar a Sveti Vlas sa autom/autobusom dostanete za 10 minút. Letisko Burgas je vzdialené 28 km.
Majitelia nehnuteľností v komplexe dostávajú špeciálne klubové karty, s ktorými môžu využívať ostatné vymoženosti a služby každej budovy v rodine Harmony Suites.

Lokalita:
Slnečné pobrežie si už roky udržuje pozíciu najväčšieho a najobľúbenejšieho plážového letoviska v Bulharsku, kde každoročne počas leta mieria turisti z celej Európy. Letovisko sa nachádza v malebnom zálive Čierneho mora, ktorý lemujú široké piesočné pláže až po historické mestečko Nessebar, ktoré je zapísané na zozname UNESCO.
Viac sa dočítate na našom Blogu tu:

https://relaxproperties.sk/slnecne-pobrezie/

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property size (m2) : 48
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Property type : Luxury Properties
Property price : 30 000 - 50 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 48.000 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Červený : Predané
Ribbon Modrý : Vyhľadávaný Komplex
AllEscort