Španielsko
Nádherná záhrada a bazén
Menorca
Luxusná nehnuteľnosť
2.862.000 

Luxusná vila na obrovskom pozemku s nádhernou záhradou a bazénom, Binixica, Menorca, Španielsko

Referenčné číslo: M_4100
Rozloha vily: 957 m2
Rozloha pozemku: 4269 m2
Rozloha bazénu: 148 m2
Dispozícia: 8x spálňa, 7x kúpeľňa, kuchyne, terasy, obývacie izby, práčovne, biliardová miestnosť, miestnosť na jogu, veľkolepá záhrada, bazén, garáž, pivnica, množstvo parkovacích miest
Lokalita: Binixica, Maó/Mahón, Menorca, Španielsko
Najbližšie letisko: 6.5 km
Cena: 2.862.000 € (cena zahŕňa realitnú províziu)

 

Popis:

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj luxusnú vilu mimoriadne vysokého štandardu, ktorá ponúka maximálny komfort. Prináleží jej rozsiahla záhrada s pôvodnými stromami a vegetáciou, veľký bazén a množstvo iných doplnkov. Vila so zastavanou plochou 957 m2 stojí na obrovskom súkromnom pozemku s rozlohou viac ako 4200 m2. Nachádza v exkluzívnej a pokojnej rezidenčnej štvrti Binixica, v blízkosti mesta Mahón, so všetkými potrebnými službami.

Z ohromujúceho priestoru pri bazéne sa dostaneme do interiéru tejto krásnej vily, kde nájdeme obývaciu izbu/jedáleň s vysokým stropom a množstvom prirodzeného svetla. Z každej strany domu sú ďalšie dva obývacie priestory zariadené v jedinečnom štýle.  Z jednej z týchto obývacích izieb je prístup do veľkej a modernej kuchyne s ostrovčekom. Na tomto poschodí tiež nájdeme miestnosť s biliardovým stolom, ktorá sa dá tiež využiť ako spálňa, očarujúce vnútorné nádvorie, ďalšie 3 spálne s príslušnými kúpeľňami, práčovňu, toaletu a apartmán so samostatným vstupom do kuchyne, kúpeľňou a krásnym prerobeným priestorom zimnej záhrady so skleneným kupolovitým stropom. Tento apartmán je ideálny pre hostí, pretože má samostatný vchod. Všetky miestnosti v dome sú priestranné a svetlé.

Na prvé poschodie, cez mramorové schodisko, sa dostaneme do ďalších 3 spální (dve z nich majú vlastnú kúpeľňu). Jedna zo spální má vlastnú obývaciu izbu s krbom a terasou. Na tomto hornom poschodí sa nachádza aj miestnosť na jogu s prístupom na terasu.

Pozdĺž domu nájdeme krytú terasu, ktorá sa spája s veľkolepým bazénom s rozlohou 148 m2, priestor na grilovanie, vonkajšiu kuchyňu s jedálňou a kúpeľňu. Tento fantastický dom plný charakteru, vás vďaka svojim záhradám a originálnym zakutiam prenesie do tropického a exotického prostredia.

K dispozícii je aj garáž, pivnica a množstvo parkovacích miest.

Nehnuteľnosť je plne vybavená klimatizáciou, olejovým ústredným kúrením, dvojitým zasklením, elektrickými radiátormi s nízkou spotrebou, niekoľkými krbmi atď. Všetko v perfektnom stave a navrhnuté tak, aby zaručovalo maximálny komfort.

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať. Pomôžeme vám so všetkými potrebnými krokmi pri kúpe vašej vysnívanej nehnuteľnosti v Španielsku.

 

Lokalita:

 

Binixica je malebné mestečko na juhovýchodnom pobreží Menorky, jedného zo španielskych Baleárskych ostrovov. Mestečko je známe svojimi tradičnými obielenými domami a pokojnou atmosférou, ktorá návštevníkom ponúka ideálne miesto na oddych a vychutnávanie prírodných krás ostrova. Binixica sa nachádza v blízkosti niekoľkých krásnych pláží vrátane Cala Binibeca a Cala en Porter, ktoré ponúkajú krištáľovo čisté tyrkysové vody, ideálne na kúpanie a šnorchlovanie. Návštevníci môžu tiež preskúmať neďaleký prírodný park Es Grau a pochutiť si na vynikajúcej miestnej kuchyni, v okolitých reštauráciách a kaviarňach.

Podrobnosti

Krajina : Španielsko
Lokalita : Ostatné
Property size (m2) : 957
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Luxusná nehnuteľnosť
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 2.862.000 

Private Fields

ribbon_text : Španielsko
Ribbon Zelený : Nádherná záhrada a bazén
Ribbon Žltý : Menorca
Ribbon Modrý : Luxusná nehnuteľnosť

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023