Španielsko
Luxusná nehnuteľnosť
Alicante
Novostavba
506.600 

Novostavba luxusnej samostatne stojacej 4-izbovej vily so súkromným bazénom, Ciudad Quesada, Alicante, Španielsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiSCON_3684
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeCiudad Quesada, Španielsko
Cena (€)506 600 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice4+kk
Obyvateľná plocha (m2)109 m2
Počet spální3
Počet kúpeľní3
Počet podlaží3
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuVily
Zastavaná plocha (m2)45 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)227 m2
Celková plocha (m2)109 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Bazén
Blízko letiska
Biliardová miestnosť
Blízko pláže
Blízko golfového ihriska
Popis

Referenčné číslo: SCON_3684
Rozloha vily: 109 m2
Rozloha pozemku: 227 m2
Dispozícia: 3x spálňa, 3x kúpeľňa, obývacia izba, kuchyňa, domáce kino, terasy
Ciudad Quesada, Alicante, Španielsko
Najbližšie letisko: 40 km
Najbližšia pláž: 7 km
Najbližšie golfové ihrisko: 14 km
Novostavba, r. 2023
Privátne parkovanie
Súkromný bazén
Cena: 506.600 € (cena zahŕňa realitnú províziu)

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj nádhernú a modernú samostatne stojacu vilu, ktorá je situovaná na rozsiahlom a udržiavanom pozemku o rozlohe 227 m2. Vila bola postavená v roku 2023 modernými metódami a z kvalitných materiálov.

Nachádza sa v jednej z najpríjemnejších a najpokojnejších oblastí medzi Ciudad Quesada a Pueblo Bravo, vedľa prírodného parku La Lagunas de La Mata a Torrevieja a v tesnej blízkosti pláží Guardamar.

K viacposchodovej vile okrem iného patrí aj nádherný súkromný bazén, parkovanie a záhrada. Vo vile sa nachádzajú tri priestranné a svetlé spálne, tri luxusné a moderné kúpeľne, obývacia izba, moderná kuchyňa a miestnosť s biliardom a domácim kinom. Taktiež k vile patrí aj nádherná vonkajšia terasa s posedením a horná terasa s výhľadom na okolie. Nechýba ani centrálna klimatizácia, centrálne zásobovanie vody a centrálny vodovod.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a pre viac informácii nás prosím neváhajte kontaktovať. S radosťou vám pomôžeme so všetkými potrebnými krokmi pri kúpe nehnuteľnosti v Španielsku.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Španielsko
Property size (m2) : 109
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 506.600 

Private Fields

Ribbon Zelený : Luxusná nehnuteľnosť
Ribbon Žltý : Alicante
Ribbon Modrý : Novostavba

Lokalita

Ciudad Quesada je očarujúca rezidenčná oblasť na pobreží Costa Blanca v Španielsku. Je známa svojím pokojným prostredím, krásnou krajinou a dobre naplánovanou infraštruktúrou s vilami v stredomorskom štýle a ponúka pokojné útočisko pre tých, ktorí hľadajú uvoľnený životný štýl. Mesto sa môže pochváliť majstrovským golfovým ihriskom, radom zariadení vrátane nákupných centier, reštaurácií a barov, ktoré obyvateľom a návštevníkom poskytujú všetko potrebné na dosah. Milovníci prírody môžu preskúmať neďaleký prírodný park Lagúny La Mata, ktorý ponúka malebné turistické chodníky a možnosti na pozorovanie vtákov. Okrem toho sa v Ciudad Quesada počas roka konajú rôzne kultúrne podujatia, ako sú festivaly a umelecké výstavy, ktoré dodávajú obci život. Vďaka idylickému prostrediu, modernej infraštruktúre, blízkosti nádherných pláží a rušnému spoločenskému kalendáru poskytuje Ciudad Quesada pokojné a príjemné životné prostredie. Či už hľadáte miesto na dôchodok v pokojnej a priateľskej komunite, alebo hľadáte dovolenkovú destináciu s dostatkom rekreačných aktivít, Ciudad Quesada ponúka ideálnu kombináciu pokojného prostredia, pohodlného vybavenia a rušnej spoločenskej scény pre plnohodnotný stredomorský životný štýl.


top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;