Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Bulharsko
35.300 

Krásny štúdiový apartmán v Sweet Homes 4, 500m od mora, centrum Slnečného pobrežia, Bulharsko

  • Referenčné číslo: B_2074
  • Lokalita: Slnečné pobrežie, Bulharsko
  • Celková plocha: 30 m2
  • Cena: 35 300 Eur (cena vrátane realitnej provízie a vybavenia)
  • Typ nehnuteľnosti: štúdiový apartmán pozostáva z  priestrannej izby, ktorá spája kuchyňu so spálňou; kúpeľňu/WC; balkón 
  • Poschodie: prízemie
  • Výťah: áno
  • Ročný udržiavací poplatok – 480 EUR (zahŕňa údržbu zelene, bazénov a spoločných priestorov)

 

Relax properties Vám s radosťou ponúka toto plne zariadené štúdio v luxusnom komplexe Sweet Homes 4.
Štúdio sa nachádza na prízemí a má celkovú obytnú plochu – 30 m2.
Pozostáva z: kuchyňa s obývacou izbou; kúpeľňa a WC; balkón.

Nehnuteľnosť je kompletne zariadená ako môžete vidieť na fotkách a nábytok je zahrnutý už v cene.

O komplexe:
Komplex „Sweet Homes 4“ sa nachádza v centrálnej časti Slnečného pobrežia v borovicovom lese, v tichom prostredí, v blízkosti infraštruktúry strediska: nemocnica, autobusová stanica, obchody, reštaurácie.
Vzdialenosť do najbližšieho obchodu – 200 m.
Autobusová zastávka – 200 m
Pláž – 500 m

Areál funguje celoročne a je súčasťou siete elegantných komplexov Sweet Home, ktoré sa vyznačujú kvalitnou výstavbou, atraktívnym a moderným dizajnom, dostupnými cenami, nádhernou architektúrou, množstvom vymožeností pre majiteľov, luxusným prevedením spoločných komunitných priestorov.
Komplex ponúka svojim hosťom a majiteľom nasledovné vybavenie: jedinečný park v borovicovom háji, detské ihrisko, vonkajší bazén s vodopádom, detský bazén, priestor pre grilovanie, 24/7 Recepcia, celoročne zabezpečený video dohľad nad celým komplexom, parkovisko

Poloha:
V blízkosti hotelového komplexu sa nachádza mnoho obchodov, reštaurácií a barov. Hotel je vzdialený len 35 km od Letiska Burgas. Neďaleko hotela sú autobusové zastávky so spojmi do starobylého mesta Nessebar (UNESCO).
O letovisku Slnečné pobrežie sa viac dočítate na našom Blogu:

Slnečné pobrežie

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 30 000 - 50 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 35.300 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
AllEscort