Španielsko
Komunitný bazén
Alicante
200 m od pláže
401.740 

Krásny apartmán s neprekonateľným výhľadom na more, 200 m od pláže, San Juan, Alicante, Španielsko

Referenčné číslo: SCOL_82910
Rozloha apartmánu: 74 m2
Dispozícia: 2x spálňa, 2x kúpeľňa, kuchyňa, obývacia izba
Lokalita: San Juan, Alicante, Španielsko
Najbližšie letisko: 23 km
Najbližšia pláž 200m
Komunitný bazén
Cena: 401.740 € (cena zahŕňa realitnú províziu)

 

Popis:

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj úžasný apartmán s rozlohou 74 m2, ktorý sa nachádza v srdci San Juan Playa v Alicante, len 200 metrov od pláže. Tento apartmán sa môže pochváliť dvoma priestrannými spálňami, dvoma luxusnými kúpeľňami a elegantnou kuchyňou. Čo však tento apartmán skutočne odlišuje, je jeho nádherný výhľad a vkusná dekorácia, ktorá priestoru dodáva nepopierateľné čaro.

Apartmán poskytuje aj prístup k spoločnému bazénu. V blízkosti sa nachádza taktiež golfové ihrisko a preto je apartmán ideálnou nehnuteľnosťou na celoročný prenájom. V jeho okolí nájdeme aj mnoho reštaurácii, barov, obchodov a vďaka mestskej doprave ľahký prístup ku všetkému, čo mesto San Juan ponúka.

Samozrejme, čerešničkou na torte je bezkonkurenčná poloha – len 200 metrov od pláže a len 20 minút jazdy od letiska. Predstavte si tú radosť, keď sa každý deň zobudíte za šumenia vĺn a vdychujete slaný morský vzduch!

Pre viac informácii nás prosím neváhajte kontaktovať. S radosťou vám pomôžeme so všetkými potrebnými postupmi pri kúpe nehnuteľnosti v Španielsku.

 

Lokalita:

San Juan je malebné mestečko v provincii Alicante, v Španielsku. Je známe svojimi krásnymi plážami, vrátane obľúbenej pláže San Juan, ktorá sa tiahne pozdĺž 7 kilometrov. Mesto má tiež bohatú históriu, archeologické náleziská siahajú až do doby bronzovej. Návštevníci si môžu prezrieť kláštor Santa Faz, historické, náboženské a pútnické miesto. San Juan je tiež domovom živej kultúrnej scény s množstvom festivalov a podujatí, ktoré sa konajú počas celého roka. Okrem toho mesto ponúka rozmanitý výber reštaurácií a barov, v ktorých sa podávajú tradičné jedlá stredomorskej kuchyne a miestne vína.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Španielsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 74
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 401.740 

Private Fields

ribbon_text : Španielsko
Ribbon Zelený : Komunitný bazén
Ribbon Žltý : Alicante
Ribbon Modrý : 200 m od pláže

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023