Chorvátsko
Blízko pláže
Obľúbená lokalita
350 m od mora
260.000 

Krásny 4 izbový apartmán len 350m od pláže, top lokalita Baška, ostrov Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a-896
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeUl. kralja Tomislava 4, 51523, Baška, Chorvátsko
Cena (€)260 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaŠtvorizbový apartmán (4+kk)
Obyvateľná plocha (m2)85.50 m2
Počet spální3
Počet kúpeľní2
Počet podlaží2
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)90.66 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_a-896

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj 4 izbový apartmán s terasou a záhradou len 350m od krásne čistých pláží a mora v atraktívnej a vyhľadávanej lokalite Baška na ostrove Krk v Chorvátsku.

Na predaj je 4 izbový apartmán, ktorý sa rozprestiera na dvoch poschodiach (mezonet) v menšom bytovom dome. Apartmánový dom disponuje len 2 poschodiami a bol postavený v roku 1994 a v roku 2019 prešiel kompletnou rekonštrukciou. V dome je zavedená mestská voda a kanalizácia.

Apartmán má obytnú plochu 85,50m2 a prislúcha k nemu i záhrada o výmere 91,66m2 a 1 parkovacie miesto. Nachádza sa v atraktívnej lokalite len 350 m od pláže, centra a všetkej občianskej vybavenosti. Celkovo nehnuteľnosť disponuje 3 spálňami a 2 kúpeľňami. Pozostáva zo vstupnej chodby, WC, dvoch kúpeľní, troch spální, kuchyne s jedálňou a obývačky. Apartmán je klimatizovaný, kompletne zariadený kvalitným nábytkom, má riadnu dokumentáciu a je pripravený k okamžitému nasťahovaniu. Parkovacie miesto sa nachádza v spoločnom dvore budovy a apartmán má krásne upravenú záhradu s terasou a grilom o výmere 70 m2.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Lokalita

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 85.50
Property category : Štvorizbový apartmán
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 260.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Blízko pláže
Ribbon Žltý : Obľúbená lokalita
Ribbon Modrý : 350 m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;