Bulharsko
Výhľad na more
Obľúbený komplex
Prvá línia pri mori
77.000 

Krásny 3 izbový apartmán s výhľadom na more a bazén, 3* Privilege Fort Beach, prvá morská línia, Elenite, Bulharsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiB_2657
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapePrivilege Fort Beach, Elenite, Bulharsko
Cena (€)77 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)80 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní1
Počet podlaží5
Číslo podlažia2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)80 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Bazén
Blízko letiska
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: B_2657

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj krásny a veľký 3 izbový apartmán s výhľadom na more a hlavný bazén v obľúbenom apartmánovom komplexe Privilege Fort Beach, ktorý sa nachádza v prvej morskej línii v letovisku Elenite v Bulharsku.

Komplex Privilege Fort Beach má úžasnú polohu, nachádza sa medzi letoviskami Sveti Vlas a Elenite a to priamo v prvej morskej línii na piesočnej pláži Robinson v Bulharsku. Poloha spája krásne čisté more so zeleným pohorím Stara Planina. Areál komplexu sa tiahne od pláže a končí až v borovicovom lese, vzácne spojenie zdravého morského a horského podnebia. V komplexe je všetko vybavenie, ktoré by ste potrebovali – reštaurácie, kaviarne, potraviny, minimarket, bazény s vodnými atrakciami, detský bazén, detské ihriská, kozmetické a medicínske centrum, fitness klub, sauna, tenisový kurt / futbalové ihrisko a parkovisko. Komplex je celoročný, je vhodný ako na trvalé bývanie, tak aj na prenájom počas letnej sezóny.

Na predaj je 3 izbový apartmán s rozlohou 80m2, ktorý sa nachádza na 2. poschodí. Veľmi atraktívny je výhľad z apartmánu na hlavný bazén a more. Dispozícia: vstupná chodba; priestranná kuchyňa s obývacou izbou; 2 spálne; Kúpeľňa a WC; terasa s priamym výhľadom na more a bazén. Apartmán sa predáva kompletne zariadený a vybavený, tak ako môžete vidieť na fotografiách vrátane klimatizácie a toto vybavenie je už zahrnuté v cene.

Apartmán je vhodný na trvalé bývanie aj ako dovolenková nehnuteľnosť. Za zmienku stojí tiež spomenúť vynikajúci potenciál prenájmu danej nehnuteľnosti vzhľadom na atraktívnu polohu a výhľad. Komplex je veľmi dobre udržiavaný a spravovaný.

Ročný poplatok za údržbu – 13,2 EUR/m2. Nehnuteľnosť má svoje merače vody a elektriny.

O komplexe:
Privilege Fort má všetko vybavenie, ktoré by ste potrebovali pre pohodlnú dovolenku, alebo celoročné bývanie – reštaurácie, kaviarne, stravovacie centrá, minimarket, bazény s vodnými atrakciami, detský bazén, detské ihriská, kozmetické a lekárske centrum, fitness klub, sauna, tenisový kurt / futbalové ihrisko, parkovisko. Okrem toho oblasť poskytuje nasledujúce vybavenie pre príjemné a pohodlné bývanie a zábavu: kaviareň a trh s potravinami. Za zmienku tiež stojí, že v tesnej blízkosti sa nenachádza žiadny ťažký priemysel, oblasť je pokojná vhodná pre rodiny s deťmi. Komplex bol postavený v roku 2004, je skolaudovaný a má Act-16.

Pre našich klientov ponúkame:

Kompletné vybavenie prepisu vlastníckych práv k nehnuteľnosti, právny servis, advokáta, advokátska úschova financií, kontrola bezdlžnosti nehnuteľnosti, prepisy energií, registrácia na daňovom úrade – Bulstat.

Zdarma pre našich klientov ponúkame: zriadenie elektronickej platby za elektrinu z pohodlia Vášho domova, poradenstvo aj po kúpe nehnuteľnosti, poistenie nehnuteľnosti na prvý rok, prvé upratanie nehnuteľnosti pred Vašim príchodom.

Taktiež pre našich klientov ponúkame ZDARMA pri kúpe nehnuteľnosti možnosť vybavenia TRVALÉHO/PRECHODNÉHO POBYTU v Bulharsku.

Pridajte sa aj Vy k množstvu spokojných klientov, ktorí prostredníctvom nás kúpili bezpečne svoju nehnuteľnosť v zahraničí.

Sme členmi NARKS a MCEPI (člen európskej asociácie realitných profesionálov).

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Bulharsko
Property size (m2) : 80
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 77.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Obľúbený komplex
Ribbon Modrý : Prvá línia pri mori

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;