Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Bulgaria
500 m from the beach
Luxury property
51.000 

Beautiful 2-room apartment, popular complex Dawn Park deluxe, 500m from the sea, Sunny Beach

 • Reference number: B_2214
  Layout: open kitchen with living room, one separate bedroom, modern bathroom / WC, balcony overlooking the garden
  Area: 47m2
  Distance from sea: 500m
  Location: Sunny Beach
  Nearest airport: 30km Burgas
  Floor: ground floor
  Construction: brick, approval 2012
  Annual fee: 13 EUR / m2
  Civic amenities: complete
  Price: 51 000 € (price including real estate commission and equipment)

   

  Description:
  Real estate agency Relax Properties offers you this beautiful 2-room apartment, which is located in the luxury apartment hotel Dawn Park Deluxe, just 500 meters from the sea.
  The total living area is 47 m2.
  The property is located on the ground floor, overlooks the pool and consists of: open kitchen with living room, one separate bedroom, modern bathroom / WC, balcony overlooking the garden.
  The furniture includes: equipped kitchen, sofa bed, dining table, double bed and wardrobe.
  Annual maintenance fee – 13 EUR / m2. per year
  The apartment is fully furnished and ready to use. The complex is year-round, suitable for your holiday and has excellent rental potential.

  Quiet street, without public transport noise, 10 minutes walk to the resort center (market, Mr. Kuban) and 10 minutes from the sea.

   

  About the complex:
  “Down Park Deluxe” consists of two buildings, namely Building A “Alexander Palace” and Building B “Victoria Palace”, which are connected by a reception and a luxurious lobby bar, SPA center and restaurant. High quality construction and a pleasant atmosphere create excellent conditions for the rest of the owners and their guests. The beautiful garden around the building, where there are fountains and gazebos, as well as the recreation area provide real pleasure.
  Thanks to the availability of the reception and year-round maintenance, the SPA center and the heated swimming pool, the owners and their guests can use the Down Park Deluxe complex all year round.
  The complex has a rich background for perfect relaxation includes: SPA, sauna, whirlpool, gym and gourmet restaurant.
  Down Dawn Park Deluxe provides the following services:
  Outdoor heated pool for adults with many attractions;
  outdoor heated pool for children;
  Jacuzzi in the pool;
  the complex also provides its visitors: sunbeds, parasols, terrace with whirlpool and tents, playground, wellness center with sauna and hammam (free morning and evening), free parking.
  The property is located in a quiet part of Sunny Beach, a short distance from the beach about 10 minutes and 5 minutes to the large Aquapark Action. Nearby are shops, buffets, bakery, nice restaurants. The bus stop is only 100 meters away and you can easily reach the nearby town of Nessebar.

   

   

  Location:
  Sunny Beach is one of the most popular resorts in Bulgaria.
  You can read more on our Blog here:
  https://relaxproperties.sk/slnecne-pobrezie/

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property size (m2) : 47
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 50 000 € - 100 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 51.000 

Private Fields

ribbon_text : Bulgaria
Ribbon Zelený : 500 m from the beach
Ribbon Žltý : Luxury property
AllEscort