Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Bulharsko
Výhodná Cena
34.000 

Krásne zariadené štúdio 31m2, balkón s výhľadom na bazén, 3* komplex Amara, Slnečné pobrežie

 • Referenčné číslo: B_2138
 • Dispozícia: Štúdio pozostáva z kúpeľne/WC, kuchyňa s obývačkou, veľká chodba, spálňa a terasa. 
 • Rozloha: štúdio – 31 m2
 • Vzdialenosť od mora: 550 metrov od pláže
 • Lokalita: Slnečné pobrežie, Bulharsko
 • Najbližšie letisko: 30km Burgas
 • Poschodie: 2. poschodie 
 • Stavba: tehla
 • Ročný poplatok: 253 EUR
 • Občianska vybavenosť: kompletná – obchody, bary, reštaurácie, trhovisko a iné
 • Cena: 34 000  € (kompletná cena, zahŕňajúca realitnú províziu)

 

Popis:
Relax Properties Vám ponúka Štúdio v stredomorskom štýle v celoročnom 3* komplexe Amara, 550 m od mora
Krásny štúdiový apartmán v útulnom uzavretom komplexe v stredomorskom štýle – Amara na Slnečnom pobreží, len 500 metrov od obľúbenej pláže Cacao a 200 metrov od pešej promenády spájajúcej staré mesto Nessebar (UNESCO) a centrum Slnečného pobrežia.
Tento apartmán je pripravený na nasťahovanie a využitie tak kompletnej letnej sezóny. Celková plocha štúdia je o výmere 31 m2 a nachádza sa na 2. poschodí s malým balkónom s krásnym výhľadom na okolie.
Podlahy sú pokryté kameňmi. Kuchyňa je situovaná v samostatnom výklenku a je vybavená varnou doskou, chladničkou, digestorom, mikrovlnkou, stolom so stoličkami; v obývačke je posteľ, skrine, TV; Kúpeľňa s WC je plne vybavená všetkými potrebnými kúpeľňovými doplnkami.
Nehnuteľnosť je vybavená klimatizáciou pre kúrenie a chladenie a má káblovú TV a internet.
Moderný komplex Amara ponúka vonkajší bazén s detskou časťou, luxusné spoločné priestory a krásnu záhradu. Tu si môžete užiť pokoj a súkromie v blízkosti miest zábavy na pláži Cacao a širokého výberu kaviarní, reštaurácií, barov, diskoték a obchodov v okolí.
Ročný udržiavací poplatok – 253 EUR/

O komplexe:
Komplex Amara sa nachádza v južnej časti Slnečného pobrežia neďaleko mesta Nesebar, len 500 metrov od najznámejšej pláže v Bulharsku – Cacao Beach.
Komplex Amara je postavený v stredomorskom štýle. Izolácia z kamenného travertínu má vynikajúce izolačné vlastnosti. V lete je komplex chladný a v zime teplý a útulný. Komplex je vhodný na celoročné použitie.
Parkovanie v blízkosti komplexu je bezplatné. 100 m od areálu sa nachádza autobusová zastávka a začína pešia zóna pre spojenie do Nessebaru a do ďalšieho letoviska Sveti Vlas. Veľmi blízko sú mnohé nákupné možnosti ako supermarket T-Market a Supermarket Janet. Ide o výbornú ponuku, ktorá v sebe spája možnosť bývať celoročne a ponuku na ďalší prenájom.

Lokalita:
Slnečné pobrežie patrí medzi najobľúbenejšie letovisko v Bulharsku.
Viac sa dočítate na našom Blogu tu:

Slnečné pobrežie

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 30 000 - 50 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 34.000 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Modrý : Výhodná Cena
AllEscort