Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Bulharsko
26.500 

Krásne veľké štúdio za fantastickú cenu, 38 m2, komplex Cote d’Azure, 800m od mora, Slnečné pobrežie, Bulharsko

 • Referenčné číslo: B_2105
 • Dispozícia: apartmán pozostáva zo: vstupnej chodby, obývacej izby s kuchyňou a priestorom na spanie, kúpeľňa s vaňou a krásnou terasou.
 • Rozloha: 38m2
 • Vzdialenosť od mora: 800m
 • Lokalita: Slnečné pobrežie
 • Najbližšie letisko: Burgas 30km
 • Poschodie: 1
 • Výťah: áno
 • Stavba: tehla
 • Ročný poplatok: 280 Eur
 • Občianska vybavenosť: kompletná reštaurácie, obchody, potraviny, trhovisko, pekárne, bary, zástavka MHD, park a iné
 • Cena:  26.500  € (kompletná cena, zahŕňajúca realitnú províziu)

 

Popis:
Relax Properties Vám ponúka na predaj útulný apartmán – štúdio v komplexe „Cote d’Azur“, Slnečné pobrežie, Bulharsko.
Štúdio sa nachádza na 1. poschodí, výmera – 38 m2, pozostáva zo: vstupnej chodby, obývacej izby s kuchyňou a priestorom na spanie, kúpeľňa s vaňou a krásnou terasou s výhľadom na bazén a do okolia.
Apartmán je kompletne zariadený, vybavený spotrebičmi, práčkou, klimatizáciou a pripravený k nasťahovaniu alebo prenájmu.
Ročný udržiavací poplatok – 280 eur (platí sa 1x ročne hotelu)

O komplexe:
Komplex je postavený v južnej časti Slnečného pobrežia, v blízkosti rozsiahlej oblasti s obchodmi, reštauráciami, supermarketmi, autobusovými zastávkami, parkmi a pod. Vzdialenosť od pláže je 800 metrov. Na okolí sú veľmi pekné pláže – napríklad Rumba Beach, kde sa viete zabaviť aj najesť priamo na pláži. 3* Apart hotel Cote d´Azur poskytuje služby ako práčovňa, parkovanie, zmenáreň, mini-market, recepcia a iné. V areáli sa nachádza: bazén, reštaurácia, detské ihrisko a posilňovňa. Vzdialenosť od historického Nessebaru je 3,8km.

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 0 - 30 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 26.500 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
AllEscort