Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Bulharsko
Priestranná Terasa
49.000 

Krásne štúdio 39 m2, s vlastnou terasou a výhľadom na bazén v 3* komplexe Amara, Slnečné pobrežie

 • Referenčné číslo: B_2143
 • Dispozícia: Štúdio pozostáva z kúpeľne/WC, kuchyňa s obývačkou, veľká chodba, spálňa a terasa. 
 • Rozloha: štúdio – 39 m2
 • Vzdialenosť od mora: 550 metrov od pláže
 • Lokalita: Slnečné pobrežie, Bulharsko
 • Najbližšie letisko: 30km Burgas
 • Poschodie: prízemie 
 • Stavba: tehla
 • Ročný poplatok: 312 EUR
 • Občianska vybavenosť: kompletná – obchody, bary, reštaurácie, trhovisko a iné
 • Cena: 49 000  € (kompletná cena, zahŕňajúca realitnú províziu)

 

Popis:
Relax Properties Vám ponúka Priestranné štúdio na prízemí, 39 m2. v komplexe Amara, Slnečné pobrežie
Štúdio pozostáva z kúpeľne/WC, kuchyňa s obývačkou, veľká chodba, spálňa a terasa. Podlaha v byte je travertínový kameň, rovnako ako v kúpeľni (umývadlo a doska sú z kameňa). Štúdio sa predáva kompletne zariadené a vybavené kvalitným nábytkom. Komplex a štúdio je vhodné na celoročné užívanie.
Má praktický úložný systém, práčku, rúru a veľkú chladničku. K dispozícii je aj klimatizácia pre vykurovanie a chladenie a vonkajšie rolety, taktiež interiérové žalúzie.

O komplexe:
Komplex Amara sa nachádza v južnej časti Slnečného pobrežia neďaleko mesta Nesebar, len 500 metrov od najznámejšej pláže v Bulharsku – Cacao Beach.
Komplex Amara je postavený v stredomorskom štýle. Izolácia z kamenného travertínu má vynikajúce izolačné vlastnosti. V lete je komplex chladný a v zime teplý a útulný. Komplex je vhodný na celoročné použitie.
Parkovanie v blízkosti komplexu je bezplatné. 100 m od areálu sa nachádza autobusová zastávka a začína pešia zóna pre spojenie do Nessebaru a do ďalšieho letoviska Sveti Vlas. Veľmi blízko sú mnohé nákupné možnosti ako supermarket T-Market a Supermarket Janet. Ide o výbornú ponuku, ktorá v sebe spája možnosť bývať celoročne a ponuku na ďalší prenájom.

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property size (m2) : 39
Property category : Štúdiový apartmán
Property condition : Novostavba
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 30 000 - 50 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 49.000 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Modrý : Priestranná Terasa
AllEscort