Španielsko
Pri mori
Menorca
Súkromný bazén
413.400 

Krásna 6-izbová vila s výhľadom na more, 2-kúpeľňami, privátnym bazénom, rozsiahlou záhradou a parkovaním, Addaia, Es Mercadal, Menorca, Španielsko

Referenčné číslo: M_3773
Rozloha vily: 143 m2
Dispozícia: 5x spálňa, 2x kúpeľňa, kuchyňa, obývacia izba, rozsiahla záhrada, privátny bazén
Lokalita: Addaia, Es Mercadal, Menorca, Španielsko
Najbližšie letisko: 22 km
Blízko pri mori
Cena: 413.400 € (cena zahŕňa realitnú províziu)

 

Popis:

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj peknú vilu, ktorá sa nachádza v prímorskej oblasti port d’Addia, s výhľadom na more a prístav. Táto vila je viacposchodová, má veľkú, súkromnú záhradu, ktorá bola nedávno vydláždená a kde nájdeme privátny bazén a priestor na grilovanie.

Na prízemí sa nachádza priestranná obývacia izba s jedálňou, nedávno zrekonštruovaná kuchyňa s jedálenským kútom, svetlá spálňa, kúpeľňa a krytá terasa s prístupom do záhrady. Prvé poschodie pozostáva z hlavnej spálne so šatňou a balkónom, kúpeľne a komory a ďalšej dvojlôžkovej miestnosti. Na hornom poschodí sa nachádzajú dve izby, balkón s výhľadom na more a toaleta.

Klimatizovanú vilu dopĺňa suterén, ktorý sa využíva na ústredné kúrenie a strojné zariadenie bazéna.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať. Pomôžeme vám so všetkými potrebnými postupmi pri kúpe nehnuteľnosti v Španielsku.

 

Lokalita:

Port d’Addaia je pôvabná rybárska oblasť na severovýchodnom pobreží španielskej Menorky. Je známa svojím malebným prístavom, tyrkysovým morom a úžasnou prírodnou scenériou. Prístav bol vybudovaný pre milovníkov plachtenia a odvtedy sa stal obľúbenou destináciou pre turistov, ktorí hľadajú pokojnejšiu a uvoľnenejšiu atmosféru. Návštevníci sa tu môžu venovať vodným športom, ako je plachtenie a windsurfing, relaxovať na pláži a ochutnať miestnu kuchyňu v reštauráciách a kaviarňach. Vďaka svojim prírodným krásam a pohodovej atmosfére je Port d’Addaia ideálnym miestom pre autentické španielske zážitky.

 

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Španielsko
Lokalita : Ostatné
Property size (m2) : 143
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 413.400 

Private Fields

ribbon_text : Španielsko
Ribbon Zelený : Pri mori
Ribbon Žltý : Menorca
Ribbon Modrý : Súkromný bazén

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023