Chorvátsko
Vlastný Bazén
Výborná lokalita
2000m od mora
374.400 

Kompletne zariadený rodinný dom s bazénom v meste Krk, na ostrove Krk, 2000m od mora, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_k-364
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeUl. Ježevac 3, 51500, Krk, Chorvátsko
Cena (€)374 400 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)105 m2
Počet spální4
Počet kúpeľní2
Počet podlaží2
Poloha objektuRadový
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)55 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)225 m2
Celková plocha (m2)105 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Parkovacie státie
Bazén
Popis

Referenčné číslo: CK_k-364

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj novostavbu rodinného domu s bazénom v blízkosti mesta Krk na ostrove Krk v Chorvátsku.

Na predaj je novostavba rodinného domu – ide o dvojdom so samostatným vstupom a bazénom, parkovacím miestom v meste Krk (širšie okolie). Dom pol postavený v roku 2007 a má prívody mestskej vody a k dispozícii je septik. Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku o výmere 225 m2. Dom má rozlohu 105 m2, celkovo disponuje 6 izbami z toho 4 samostatnými spálňami a 2 kúpeľňami a rozprestiera sa na 2 podlažiach. Dom je rozdelený na dva samostatné byty/apartmány na prízemí a na poschodí. Na prízemí sa nachádza dvojizbový byt s kuchyňou, obývacou izbou a kúpeľňou, pričom horný byt tvoria dve spálne, kuchyňa s obývačkou, kúpeľňa a krytá terasa. Dom je plne zariadený a obývateľný, každý apartmán je klimatizovaný. Na záhrade je krytá terasa, vonkajší sklad, bazén a dve parkovacie miesta. Poloha je krásna a pokojná, obklopená zeleňou a lesom a len 2000 m od pláží, 300m je k dispozícii kompletná občianska vybavenosť.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 105
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 374.400 

Private Fields

Ribbon Zelený : Vlastný Bazén
Ribbon Žltý : Výborná lokalita
Ribbon Modrý : 2000m od mora

Lokalita

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom.


top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;