Chorvátsko
Výhľad na more
Kompletná rekonštrukcia!
370m od mora
540.800 

Kompletne zariadený moderný dvojdom s výhľadom na more, 370m od mora, Njivice, Omišalj, ostrov Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_388
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeUl. kralja Tomislava 30, 51512, Njivice, Chorvátsko
Cena (€)540 800 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice3 izby (3+1)
Obyvateľná plocha (m2)125 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní2
Počet podlaží1
Poloha objektuRadový
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)80 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)208 m2
Celková plocha (m2)125 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Parkovacie státie
Krb
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_388

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj kompletne zariadený a zrekonštruovaný moderný dvojdom, 370m od mora s prekrásnym výhľadom na more v lokalite Njivice, Omišalj na ostrove Krk v Chorvátsku.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom.

Na predaj je dom, ktorý bol postavený v roku 1979 a v roku 2021 prešiel kompletnou rekonštrukciou. Ide o kompletne upravený a moderne zariadený dvojdom s celkovou obytnou plochou 125 m2, ktorý sa nachádza na pozemku o výmere 208m2. Celkovo táto nehnuteľnosť ponúka k dispozícii 3 izby z toho sú 2 samostatné spálne, 2 kúpeľne s toaletou. Vzdialenosť od mora je 370m. Z domu sa naskytá veľmi pekný výhľad na more.

Dispozícia – na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kúpeľňa, kuchyňa s jedálňou a obývačka s výstupom na krytú terasu a záhradu. Na poschodí sú dve spálne, každá s vlastným východom na krytú terasu s krásnym výhľadom na more a kúpeľňou.

K dispozícii sú aj dve parkovacie miesta v krásne upravenej záhrade. Na obnovu objektu boli použité špičkové materiály, podlahové krytiny a kvalitná sanita. V celom dome je zrealizované podlahové kúrenie a chladenie. Je tu zavedená voda aj kanalizácia, internet, krb, klimatizáciu. Dom má výbornú dispozičnú koncepciu, je moderne zariadený a tak sa aj predáva. Poloha je krásna, na vyvýšenom mieste s výhľadom na more,

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie.

 

 

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 125
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 540.800 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Kompletná rekonštrukcia!
Ribbon Modrý : 370m od mora

Lokalita

Omišalj a Njivice sú dve destinácie, ktoré spolu tvoria jeden celok s ponukou snáď pre každého kto toto miesto objaví, či už si chcete užiť pokoj, ticho a nedotknutú prírodu, alebo máte záujem skôr o aktívnu dovolenku na mori i na pobreží. V Omišalji uvidíte staré mesto, ktoré sa nachádza na 85 metrov vysokom útese, kde môžete objavovať výnimočné kultúrne a historické dedičstvo a zažiť ducha čias minulých, ale aj užívať si letné radosti na atraktívnom pobreží. Njivice, kedysi bola malá rybárska dedina, no dnes je to známe turistické centrum, ktoré sa nachádza neďaleko Omišalju. Na mape ostrova Krk sú Njivice najmladším miestom.

Pláže v oblasti Omišalj a Njivica poskytujú pre každého niečo, dobrodruhovia si obľúbia adrenalínovú jazdu na vodnom skútri či padáku, milovníci relaxu a oddychu si v pokoji môžu užiť počúvanie zvuku vĺn a dýchanie vône čistého morského vzduchu. Nájdete tu tiež prírodné pláže a tiché zátoky.


top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;