Bulharsko
700 m od pláže
Obľúbený komplex
69.000 

Kompletne zariadený 2 izbový apartmán s výhľadom na bazén, 4* komplex Tarsis Club & Spa, 700m od pláže, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Referenčné číslo: B_2415
Dispozícia: vstupná hala, obývacia izba s kuchyňou a jedálenským kútom, 1x samostatná spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a balkón s výhľadom na bazén
Rozloha: 55m2
Vzdialenosť od mora: 700m
Lokalita: Slnečné pobrežie
Najbližšie letisko: 30km Burgas
Poschodie: 2 s výťahom
Stavba: tehla, kolaudácia 2013
Ročný poplatok: 12,50 €/m2
Občianska vybavenosť: kompletná
Cena: 69.000 € (cena je vrátane realitnej provízie)

Popis:
Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj tento priestranný rodinný 2-izbový apartmán, 10 minút pešo na pláž v obľúbenom komplexe Tarsis Club & Spa na Slnečnom pobreží v Bulharsku.
Nehnuteľnosť je súčasťou nedávno postaveného a skolaudovaného celoročného apartmánového komplexu Tarsis (2013) v letovisku Slnečné pobrežie v Bulharsku. Vzdialenosť od pláže je menej ako 10 minút chôdze. Komplex má 2 bazény, relaxačnú zónu okolo bazéna, upravenú záhradu, detské ihrisko, Spa centrum, posilňovňu, reštauráciu, bar pri bazéne, piano bar, kozmetické štúdio. Záhrada obklopuje celý komplex a je miestom, kde si môžete v horúcich letných dňoch oddýchnuť a dať si drink. Počas tejto sezóny bol dobudovaný v blízkosti komplexu rodinný Aquapark.
Apartmán, ktorý sa ponúka na predaj sa nachádza na 2. poschodí a má celkovú výmeru 55 m2. Je vkusne zariadený a pripravený okamžite ubytovať svojich nových majiteľov. Nehnuteľnosť je slnečná a svetlá a má balkón s výhľadom na bazén. Otvorená dispozícia dáva pocit priestoru a útulnosti.
Apartmán je vhodný na trvalé bývanie aj na rekreačné prenájmy. Komplex je jedným z najobľúbenejších miest na dovolenku na Slnečnom pobreží.
Ročný poplatok za údržbu – 12,5 EUR/m2. Platí sa 1x za rok komplexu za správu a údržbu spoločných častí ako sú bazény, zeleň, upratovanie…

O komplexe:
Celoročný 4* komplex Tarsis Club, za príplatok v reštaurácii poskytuje služby All Inclusive a nachádza sa 10 minút chôdze od pláže.
K dispozícii sú 3 bezplatné sezónne vonkajšie bazény. Wellness centrum na mieste je k dispozícii za príplatok. Vonkajšie parkovanie pred komplexom je k dispozícii zdarma. Súkromné ​​parkovisko je k dispozícii za príplatok.
Tarsis Club – ponúka súkromný park, vlastnú reštauráciu a záhradu s hojdačkami, lavičkami a hojdacími sieťami. Hosťom je k dispozícii bar pri bazéne. Bezplatné športy sú aerobik a vodná gymnastika, pilates, joga, šípky, plážový volejbal a plážový tenis. K dispozícii je bezplatný detský zábavný priestor a klub pre deti vo veku od 4 do 12 rokov a večerná mini diskotéka.
Hostia majú bezplatný vstup do aquaparku, ktorého súčasťou je 11-metrová veža so 6 toboganmi s dĺžkou až 90 metrov. V areáli aquaparku si hostia môžu vychutnať občerstvenie a nápoje. Aquapark zahŕňa rôzne zariadenia vhodné pre deti od 1 do 12 rokov, ako aj pre dospelých. Do obchodu s potravinami sa dostanete pešo za 5 minút. Kompletná občianska vybavenosť je v tesnej blízkosti. Na letisko Burgas sa autom/taxíkom dostanete za 25 minút.

Lokalita:
Slnečné pobrežie patrí medzi najobľúbenejšie letovisko v Bulharsku.
Viac sa dočítate na našom Blogu tu:
https://relaxproperties.sk/slnecne-pobrezie/

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Bulharsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 55
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 50 000 € - 100 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 69.000 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Zelený : 700 m od pláže
Ribbon Žltý : Obľúbený komplex

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023