Chorvátsko
Výhľad na more
Skvelá cena!
350 m od mora
140.400 

Kamenný radový dom blízko centra a mora, 350m od mora, Omišalj, ostrov Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_s-95
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeVELI DVOR 2, Omišalj, 51513, Omišalj, Chorvátsko
Cena (€)140 400 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice3 izby (3+1)
Obyvateľná plocha (m2)75 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Poloha objektuRadový
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)30 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)15 m2
Celková plocha (m2)75 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_s-95

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj kamenný dom nachádzajúci sa v radovej zástavbe vo výbornej cene a v skvelej lokalite v Omišalj na ostrove Krk.

Na predaj je kamenný dom pôvodne z roku 1967 s rozlohou 75 m2, ktorý pozostáva z prízemia, kde sa nachádza kuchyňa s jedálňou a obývacou izbou, prvého poschodia, kde sa nachádza spálňa a kúpeľňa, a druhého poschodia, kde sa nachádza ďalšia spálňa, šatník a balkón.

Dom potrebuje čiastočnú rekonštrukciu. Je to skvelá príležitosť prestavať ho na autentický dovolenkový dom, alebo na investíciu za účelom turistického prenájmu. Všetka občianska vybavenosť je v blízkosti a lokalita je blízko mora a centra. Nehnuteľnosť je od mora 350m, od pláže 500m. Vzdialenosť od centra je len 150m, kompletná občianska vybavenosť. Celkovo dom disponuje 3 izbami z toho 2 spálňami a 1 kúpeľňou. Predáva sa vrátane vybavenia.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Lokalita

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom.

 

 

 

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 75
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 140.400 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Skvelá cena!
Ribbon Modrý : 350 m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;