Chorvátsko
Blízko pláže
500 m na pláž
551.200 

Kamenný dom 500m od mora v meste Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_k-497
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeRužmarinska ul. 2B, 51500, Krk, Chorvátsko
Cena (€)551 200 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice4+kk
Obyvateľná plocha (m2)130 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)60 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)365 m2
Celková plocha (m2)60 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Pivnica (sklep)
Parkovacie státie
Krb
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: CK_k-497

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj veľmi pekne zrekonštruovaný kamenný dom so záhradou a 3 parkovacími miestami len 500m od mora a pláží v lokalite mesta Krk na ostrove Krk v Chorvátsku. Ostrov Krk je spojený s pevninou mostom.

Na predaj je samostatne stojaci zrekonštruovaný kamenný dom, ktorý bol pôvodne postavený v roku 1968 a kompletne zrekonštruovaný v roku 2003. Nachádza sa na pozemku s výmerou 498 m2. Dom zaberá obytnú plochu 130 m2 a je rozdelený na prízemie a poschodie.

Na prízemí sa nachádza kúpeľňa, komora, kuchyňa, jedáleň a obývačka s výstupom na uzavretú terasu v zimnej záhrade s veľkými presklenými posuvnými oknami. Vnútorné schodisko vedie na prvé poschodie, kde sú dve spálne a kúpeľňa. Pri rekonštrukcii boli použité kvalitné materiály, namontované ALU okná. Dom je kompletne zariadený a vybavený, zachovalé sú tradičné autochtónne prvky a kameň. Dom je klimatizovaný, má krb a vstavané vykurovacie panely. Je obklopený krásnou oplotenou záhradou s vysadenými stredomorskými rastlinami a priestorom pre niekoľko parkovacích miest.

Dom je ideálny ako na investíciu do rekreačného domu na turistické účely, ale aj pre všetkých milovníkov prímorskej architektúry kamenných chorvátskych domov. Poloha tejto nehnuteľnosti je veľmi atraktívna vďaka blízkosti krásne upravených pláží, ktoré sú od nehnuteľnosti vzdialené len 500 m. V dome je zavedená mestská voda a septik.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 130
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 551.200 

Private Fields

Ribbon Zelený : Blízko pláže
Ribbon Modrý : 500 m na pláž

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;