Chorvátsko
Výhľad na more
Obľúbená lokalita
400m od mora
540.800 

Dvojdom s výhľadom na more v lokalite Malinska, 400m od mora, ostrov Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_178
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeObala 51, 51511, Malinska, Chorvátsko
Cena (€)540 800 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)376 m2
Počet spální7
Počet kúpeľní6
Počet podlaží3
Poloha objektuRadový
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)120 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)480 m2
Celková plocha (m2)376 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Lodžia
Terasa
Pivnica (sklep)
Parkovacie státie
Krb
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_178

Realitná kancelária Relax Properties Vám ponúka na predaj dvojdom vo výbornej lokalite Malinska-Dubašnica na ostrove Krk, len 400m od mora a krásnych pláží.

Na predaj je veľmi pekný dvojdom v blízkosti mora a centra s celkovou obytnou plochou 376 m2, rozloha pozemku činní 480m2. Dom s výhľadom na more pozostáva z troch podlaží a celkovo disponuje 10 izbami z toho je 7 spální a 6 kúpeľní s toaletami. V zariadenom suteréne sa nachádza menší štúdiový apartmán (garsónka) pozostávajúca z kuchyne, kúpeľne a spálne, garáže a komory. Na prízemí sa nachádza väčší dvojizbový apartmán pozostávajúci z chodby, kuchyne s jedálňou a obývačkou s výstupom na krytú terasu, dvoch spální, z ktorých jedna má vlastnú kúpeľňu a ďalšia samostatná kúpeľňa. Na prvom poschodí, ktoré je prepojené vnútorným schodiskom, sa nachádza kuchynský kút a štyri spálne, každá s vlastnou kúpeľňou a vstupom na priestrannú terasu s výhľadom na more. Dom je obklopený krásne upravenou záhradou 480 m2, kde je aj možnosť vybudovania menšieho bazéna. Parkovacie miesta sú aj v záhrade. Momentálne je možnosť parkovania pre 4 autá. Dom je veľmi dobre a kvalitne postavený (rok výstavby 2004), má ústredné plynové kúrenie, krb, klimatizáciu, vodu, PVC okná a dvere, je kompletne zariadený a udržiavaný a pripravený k okamžitému nasťahovaniu. Nachádza sa vo výbornej lokalite, len 300 m od centra, 400m od krásnych pláží a všetkej potrebnej občianskej vybavenosti. Ideálne na investíciu za účelom turistického prenájmu!

Uvedená cena za nehnuteľnosť je vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii.

Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa.

Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 376
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 540.800 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Obľúbená lokalita
Ribbon Modrý : 400m od mora

Lokalita

Malinska a dvadsať okolitých obcí, ktoré sú súčasťou obce Malinska-Dubašnica, majú bohaté náboženské dedičstvo. Kvôli miernemu zvalenému terénu a početným menším osadám sa dá hovoriť o jedinečnej Malinskej riviére, pretože zalesnené pobrežie sa nekonečne kľukatí a je obývané ľuďmi, ktorí sa dnes živia výlučne turizmom. Malinska sa stala významnou v 18. storočí, keď bol vybudovaný prístav, ktorý sa stal jedným z najdôležitejších exportných prístavov na ostrove. Po objavení prírodných krás miesta sa zistilo, že Malinska má podmienky pre rozvoj liečebnej turistiky. Malinskú preto v roku 1885 navštívil rakúsky korunný princ Rudolf. Jeho návšteva mala taký silný propagačný dosah, že začiatkom 20. storočia vďaka početným návštevníkom z monarchie Viedenská tlač nazvala Malinskú perlou Kvarnerské ostrovy. Pozdĺž celej Malinskej riviéry sú pláže a zátoky kde zažijete príjemné chvíle strávené pri mori.


top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;