Chorvátsko
Výhľad na more
Skvelá cena!
400m od mora
312.000 

Dvojdom s výhľadom na more a parkovacím miestom, 400m od mora, Čižiči, ostrov Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_91
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeČižići, Čižići, Chorvátsko
Cena (€)312 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)188 m2
Počet spální5
Počet kúpeľní3
Počet podlaží1
Poloha objektuRadový
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)120 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)200 m2
Celková plocha (m2)188 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_91

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj dvojdom s výhľadom na more, 400m od mora v lokalite Čižići, Dobrinj na ostrove Krk v Chorvátsku.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom.

Na predaj je dvojdom s celkovou obytnou plochou 188,44 m2 v tichej lokalite, 400 m od mora. Dom pozostáva z 3 bytových jednotiek. V suteréne sa nachádza 40 m2 apartmán s jednou spálňou, obývacou izbou s kuchyňou a jedálňou a kúpeľňou. K dispozícii sú priestranné dvojizbové apartmány s rozlohou 74 m2 na prízemí a prvom poschodí domu. Z prvého poschodia je krásny výhľad na more. Všetky jednotky sú prepojené vonkajším schodiskom, kde sú aj dve miestnosti, ktoré momentálne slúžia ako sklad. V záhrade sú k dispozícii 3 parkovacie miesta a gril. Dom bol postavený v roku 2007. Má zavedenú vodu a septik. Energetická trieda domu je C. Tento dvojdom je kompletne zariadený a je výbornou investíciou za účelom turistického prenájmu.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii.

Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa.

Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 188
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 312.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Skvelá cena!
Ribbon Modrý : 400m od mora

Lokalita

Čižići je malé miesto na ostrove Krk v okrese Primorje-Gorski Kotar. Nachádza sa v hlbokej prírodnej zátoke Soline na severovýchodnej časti ostrova Krk. Administratívne patrí do obce Dobrinj a má len asi sto obyvateľov. Solinský záliv je veľmi špecifický, pretože je veľmi plytký a zmena a kolísanie mora sú veľmi slabé. More vo vnútri zálivu je omnoho teplejšie ako more mimo zálivu a je teda vhodné aj na kúpanie v jesenných a jarných mesiacoch. V spodnej časti zálivu Soline sa nachádza slávna piesočná pláž Meline, ktorá je známa svojim liečivým bahnom, ktoré pomáha liečiť dny a rozne kožné choroby. Čižići, ako aj celá zátoka Soline, sú ideálne pre všetkých, ktorí radi trávia svoju dovolenku v pokoji a tichu, bez nadmerného hluku a veľkých davov v známejších turistických destináciách. Tiež je vhodná aj pre rodiny s deťmi z dôvodu piesočnatých pláží, plytkého a teplého mora.


top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;