Chorvátsko
Vlastný Bazén
700m od pláže
620.880 

Dvojdom s bazénom a záhradou, 700m od mora, Malinska, Krk

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_k-498
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeObala 51, 51511, Malinska, Chorvátsko
Cena (€)620 880 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)122 m2
Počet spální4
Počet kúpeľní3
Počet podlaží3
Poloha objektuRadový
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)40 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)250 m2
Celková plocha (m2)122 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Parkovacie státie
Bazén
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_k-498

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj dvojdom s bazénom a záhradou vzdialený 700m od pláže a mora v lokalite Malinska Dubašnica na ostrove Krk v Chorvátsku. Na ostrov vedie most.

Na predaj je moderný dvojdom s krásne upravenou záhradou 250 m2, kde sa nachádza vyhrievaný bazén so slnečnou terasou. K domu prislúcha jedno parkovacie miesto.

Dom sa rozkladá na troch podlažiach s celkovou obytnou plochou 122,64 m2. V suteréne sú dve izby, kúpeľňa a vstupná chodba. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, WC, kuchyňa s jedálenskou časťou a veľká obývačka s výstupom na terasu a záhradu. Na poschodí, ktoré je prepojené vnútorným schodiskom, sa nachádza kúpeľňa a veľká spálňa s výstupom na terasu. Kvalitná konštrukcia a vybavenie, moderný dizajn, multisplit klimatizácia, bezpečnostné dvere a kvalitné plastové okná sú len niektoré z vynikajúcich vlastností tejto nehnuteľnosti.

Nachádza sa v pokojnej lokalite len 700 m od mora a centra mesta so všetkou občianskou vybavenosťou. Táto nehnuteľnosť je ideálna pre trvalé bývanie, letnú dovolenku, ale je to aj dobrá investičná príležitosť na účely turistického prenájmu.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 122
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 620.880 

Private Fields

Ribbon Zelený : Vlastný Bazén
Ribbon Modrý : 700m od pláže

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;