Chorvátsko
Prvá línia pri mori
Vyhľadávaná lokalita
Priamy vstup na pláž
402.000 

Dom v prvej morskej línii neďaleko mesta Omiš, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
Referenčné číslo: C_4298
Poloha: južne od mesta Omiš
Typ nehnuteľnosti: Samostatný dom s pozemkom v prvej morskej línii
Rozloha nehnuteľnosti: 245m2
Rozloha pozemku: 270m2
Dispozícia: 5x spálňa, 4x kúpeľňa
Vzdialenosť od mora: 10m prvá morská línia
Cena: 402.000EUR
Elektrina
Voda z vodovodu
Telefón / Internet
Bez prístupu auta priamo k nehnuteľnosti
Septik

Popis:
Realitná kancelária Relax properties vám ponúka na predaj dom s rozlohou až 245 m2, ktorý sa nachádza v unikátnej lokalite v prvej morskej línii a k moru je to len 10m. Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej lokalite obkolesená olivovníkmi v malom mestečku, len pár kilometrov južne od mesta Omiš.
Nehnuteľnosť sa skladá zo suterénu, prízemia a 3 poschodia.
V suteréne sa nachádza skladovacia miestnosť a vonkajšie schody vedú do prízemia, kde je štúdiový apartmán. Na prvom poschodí je apartmán pozostávajúci z kuchyne, obývacej izby, kúpeľne a spálne.
Na druhom poschodí sa nachádza aj jedno-spálňový apartmán, ktorý je spojený vnútorným schodiskom do tretieho poschodia, kde je veľký trojizbový apartmán.
Dom je orientovaný na juh, týmto smerom sú orientované aj priestranné terasy s krásnym výhľadom na more a na neďaleké ostrovy.
Apartmány na spodných dvoch poschodiach je potrebné renovovať, zatiaľ čo apartmány na horných dvoch poschodiach boli úplne zrekonštruované.
Nehnuteľnosť nemá priamy prístup autom až k nej. Parkovanie je nutné si prenajať od mesta.
Pôda okolo domu je vysadená olivovníkmi a stredomorskými rastlinami a vďaka tomu má svoju atmosféru. Špeciálne na tejto nehnuteľnosti je, že má okrem priaznivej ceny aj priamy prístup až na pláž. Určite má preto tento dom svoj potenciál.

Viac o Omiši
Omiš je úžasné mesto, ktoré leží južne od Splitu, 20 minút jazdy. Leží tam, kde sa rieka Cetina vlieva do mora. Staré nehnuteľnosti v Omiši boli štýlovo ovplyvnené Rimanmi, Turkami a Benátčanmi a samotná história mesta je dobrým dôvodom na návštevu.
Omiš je veľmi obľúbené miesto pre dovolenkovú destináciu s nádhernými plážami, barmi, reštauráciami a všetkým, čo sa od prímorského letoviska očakáva, je pokladané za jedno z top chorvátskych „rekreačných“ centier. Rafting na divokej vode, kanoistika, kempovanie a lezenie po skalách v rozprávkových roklinách Cetina sú ďalšie dôvody, prečo ho ľudia radi navštevujú z celej Európy.
Pri zvažovaní kúpy nehnuteľnosti v Omiši je dobré si uvedomiť, že dovolenková sezóna je tu nezvyčajne predĺžená práve týmito aktivitami. Nehnuteľnosť v Omiši je prijateľná v porovnaní s inými regiónmi a nehnuteľnosťami na pobreží Dalmácie, ale obmedzené množstvo stavebných pozemkov a predĺžená dovolenková sezóna znamená, že nehnuteľnosť v Omiši bude vždy dobrou investíciou.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Chorvátsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 245
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 402.000 

Private Fields

ribbon_text : Chorvátsko
Ribbon Zelený : Prvá línia pri mori
Ribbon Žltý : Vyhľadávaná lokalita
Ribbon Modrý : Priamy vstup na pláž

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023