Chorvátsko
Výhľad na more
130m od mora
902.700 

Dom v pokojnej lokalite s kotviskom pre loď, 130m od mora, Rogoznica, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_5105_30
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeNova VII 9, 22203, Rogoznica, Chorvátsko
Cena (€)902 700 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)220 m2
Počet spální5
Počet kúpeľní3
Počet podlaží3
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)120 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)524 m2
Celková plocha (m2)220 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Garáž
Parkovacie státie
Krb
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CB_5105_30

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj samostatne stojaci dom v blízkosti mora, ktorý sa nachádza v atraktívnej lokalite v Rogoznici v Chorvátsku.

Dom s obytnou plochou 220 m2 sa nachádza na pozemku 524 m2 a pozostáva zo suterénu, prízemia a prvého poschodia. Na prízemí sa nachádza krytá terasa s vonkajším jedálenským kútom a vstupom do apartmánu, ktorý pozostáva z troch spální a jednej kúpeľne. Na vonkajšej strane záhrady sa nachádza uzavretý objekt s kuchyňou s jedálňou a obývacou izbou. V budove je aj toaleta. Vonkajšie točité schodisko vedie na presklenú terasu s vonkajším nábytkom, ktorá ponúka miesto, kde si môžete užiť teplejšie mesiace. Vedľa budovy sa nachádza krytý priestor s vírivkou, slnečnou terasou a zábavnými zariadeniami a vonkajšou sprchou. V druhej krytej časti sa nachádza komín s vonkajším jedálenským kútom. Vonkajšie schodisko vedie na poschodie, kde sa nachádza krytá terasa s vonkajším nábytkom vedúca ku vchodu do apartmánu. Apartmán pozostáva z otvorenej koncepcie obývacej izby, kuchyne s jedálenskou časťou, kúpeľne, dvoch spální.

K dispozícii je aj záhrada v priestrannej záhrade bohatej na rôzne zariadenia. Záhradu tvoria citróny, granátové jablká, figy, olivy, hrebenatky a cícer. Má niekoľko parkovacích miest, z toho dve sú kryté.
V cene nehnuteľnosti je i motorový čln, štyri kotviská, tri sú na pláži, jedno v prístave.

V blízkosti všetkých potrebných zariadení na bývanie, 130 m od mora. Ideálna voľba pre milovníkov stredomorskej atmosféry v prírodnom a nedotknutom prostredí, ktoré poskytuje pokoj a samotu

Uvedená cena za nehnuteľnosť je vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii.

Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa.

Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 220
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 902.700 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Modrý : 130m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;