Chorvátsko
Výhľad na more
Druhá línia pri mori
743.400 

Dom v druhej morskej línii na pokojnom mieste neďaleko Rogoznice, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2043_72
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeFXWW+6M Dvornica, Chorvátsko
Cena (€)743 400 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispoziceAtypický
Obyvateľná plocha (m2)118 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní3
Počet podlaží2
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)70 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)703 m2
Celková plocha (m2)118 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Pivnica (sklep)
Parkovacie státie
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: CB_2043_72

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj kamenný dom, 45m od mora neďaleko od Rogoznice v Chorvátsku.

Na predaj je dom, ktorý sa nachádza v druhom rade od mora a je situovaný na pozemku o rozlohe niečo viac ako 700 m2. Hlavným objektom je dom s galériou s výškou stropu až 4 metre. Je obložený sklenenými výplňami okien, vďaka čomu je mimoriadne atraktívny a plný denného svetla. Pri samotnom vstupe do domu sa nachádza kuchyňa a priestranná obývačka, ako aj technická miestnosť a kúpeľňa.

Vnútorné schody vedú na galériu, kde je posteľ, písací stôl a ďalší úložný priestor. Hlavný dom dopĺňajú ešte dve precízne spracované kamenné budovy, zručne postavené a zrekonštruované s použitím autentických materiálov z roku 1888. Každá budova má vlastnú kuchyňu, krb a súkromné WC, vďaka čomu sú všestranné priestory vhodné na rôzne účely. Táto výnimočná nehnuteľnosť sa nachádza len 45 metrov od nádherne čistého mora a je ideálna na rodinnú dovolenku, alebo na využitie pre rôzne podnikateľské, či obchodné príležitosti.

Nehnuteľnosť je prístupná po miestnej komunikácii bez veľkej premávky, pokoj a súkromie sú zaručené. Najbližší obchod je vzdialený 1,5 kilometra. V okolí nájdete kompletnú občiansku vybavenosť k veciam dennej potreby, pričom nehnuteľnosť si zachováva svoj pokoj a výhodnú pokojnú lokalitu. V cene domu je aj kotvisko pre menšiu loď.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii.

Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa.

Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 118
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 743.400 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Modrý : Druhá línia pri mori

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;