Chorvátsko
70 m od mora
Centrum mesta
Vhodné ako investícia na prenájom
381.100 

Dom v centre mesta Primošten, výhľad na more, 70m od mora, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnosti C_4289
Miesto: Primošten
Typ nehnuteľnosti: dom
Cena 381.100 €
Dom obytná plocha: 110 m2
Veľkosť pozemku: 59 m2
Dispozícia: 2 x spálňa, 1x kúpeľňa
Vzdialenosť od mora: 70m

Kľúčové vlastnosti nehnuteľnosti:
Orientácia juhovýchod
Vodovod/Elektrina
Kanalizácia
Telefón / internet
Bez prístupu autom až k nehnuteľnosti

Popis:
Realitná kancelária Relax properties vám ponúka na predaj tento očarujúci dom priamo v centre mesta Primošten s výhľadom na more.
Vstup do domu vedie cez terasu, ktorá slúži aj na vonkajšiu socializáciu.
Na prízemí je kuchyňa s jedálňou, malou obývacou izbou a toaletou. Z prízemia vedie vnútorné schodisko do suterénu, ktorý slúži ako špajza. Na prvom poschodí je spálňa a kúpeľňa a vnútorné špirálové schody vedúce do podkrovia, ktoré je teraz štúdiom, zatiaľ čo nový majiteľ môže zmeniť túto miestnosť na ďalšiu spálňu. Tento priestor má prístup k dvom balkónom.
Jeden balkón má výhľad na miesto, zatiaľ čo druhý má výhľad na more.
Táto nehnuteľnosť sa nachádza v centre mesta, ale v pokojnej ulici a je ideálna pre prenájmy turistov. Tým, že ide o centrum mesta nie je možné prísť až k nehnuteľnosti s autom. Priestor na parkovanie je možné si prenajať od mesta. Vzhľadom na veľkosť a polohu je táto nehnuteľnosť ideálna pre niekoho, kto sa chce venovať prenájmom cestovného ruchu na fantastickom mieste, akým je Primošten.

Viac o Primoštene
Primošten patrí medzi najobľúbenejšie a najviac vyhľadávané destinácie v Chorvátsku. Je vzdialený 45 minút jazdy severne od Splitu, letiska a Trogiru. Pre mnohých ľudí s mladými rodinami je to vyhľadávaná dovolenková destinácia. Je to snáď najkrajšia z dedín pozdĺž tohto pobrežia a stále si zachováva nadčasový stredomorský vzduch s pomalým tempom života a úzkymi uličkami. Tím ktorí si zamilovali túto oblasť, netreba predstavovať krásu pláži a čistotu mora. Množstvo ľudí už dávno našlo tu svoj raj a opätovne sa tu vracajú.
Pri pobyte v mestečku Primošten sa ľahko dostanete aj do jedného z najkrajších národných parkov Krka. Ľudia, ktorí si kúpili nehnuteľnosť v Primoštene, zistili, že práve tu našli pokoj a tiché kúzlo spojené s touto lokalitou.
V samotnom Primoštene je na predaj veľmi málo dovolenkových apartmánov a víl, čo si drží svoju cenu nesmierne nehnuteľnosti vysoko.
Zlatý kvet Európy, najvyššie európske ocenenie v oblasti cestovného ruchu, získalo toto mestečko Primošten, ktoré sa nachádza neďaleko krásneho historického Šibeniku. O to viac, čo sa tu dá objavovať.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Chorvátsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 110
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 381.100 

Private Fields

ribbon_text : Chorvátsko
Ribbon Zelený : 70 m od mora
Ribbon Žltý : Centrum mesta
Ribbon Modrý : Vhodné ako investícia na prenájom

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023