Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Chorvátsko
294.000 

Dom so záhradou, parkovacím miestom, 450m od mora, ostrov Murter, Chorvátsko

  • Refernčné číslo: C_8014
  • Lokalita: Jezero, ostrov Murter, Chorvátsko
  • Celková obytná plocha: 189,84 m2, Záhrada 179m2
  • Typ nehnuteľnosti: samostatný dom 4 izby, 2 kúpeľne. 
  • Vzdialenosť od mora: 450m
  • Cena: 294 000,-€

 

O nehnuteľnosti:
Relax properties Vám s ponúka tento samostatný dom obklopený zeleňou s dvomi bytmi, záhradou a dvorom. Dom leží v tichej a kľudnej oblasti chorvátskej dedinky Jezera na ostrove Murter.

Dom pozostáva zo suterénu, kde sa nachádza letná kuchyňa, prízemie a poschodie.
Na prízemí je jednoizbový byt s dvomi terasami a vstupom do dvora.
Dvor je pekne zariadený a je tu gril.
Vnútorné schody vedú na prvé poschodie, kde sa nachádza dvojizbový byt s terasou.
Dom je veľmi dobre udržiavaný pripravený na nasťahovanie a dá sa v ňom bývať celoročne.
Vo dvore je parkovanie pre tri autá.
Je vzdialený 450 metrov od mora a centra mesta.

Charakteristika
Verejná kanalizácia, vodovodná mestská prípojka, elektrina, stavebné povolenie, energetický certifikát, LV, kúrenie, klimatizácia, prístupová asfaltová cesta, 3 parkovacie miesta, záhrada 179m2, gril, 450m od domu obchod, samostatne stojaca pivnica na pozemku

Lokalita:
Letovisko leží necelých 30 km severozápadne od letoviska Šibenik na Riviére Zadar. Obec Jezero sa rozkladá na ostrove Murter, vedie k nemu zdvíhací most, ktorý vedie cez Murterskú úžinu. Nájdete tu pekné pláže, smerom na západ od obce Tisno sa nachádza pekne upravená kamienková pláž v zátoke Lovišča.
Okolie letoviska Tisno a Riviéra Zadar všeobecne ponúkajú svojim návštevníkom nespočetné množstvo príležitostí k spoznávaniu okolitých miest, kúpaniu a k výletom. V blízkosti sa nachádzajú Národné parky Paklenica, Krka a súostrovie Kornati, ďalej prísne chránená prírodná oblasť Velebit a Telašćica. Je to ideálna oblasť na spojenie, prírody, kúpania a dobrého stredomorského jedla.

Podrobnosti

Country : Croatia
Locality : By the sea
Area of Croatia : Northern Dalmatia
Property type : House / Villa
Property price : 200 000 € +
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 294.000 

Private Fields

ribbon_text : Chorvátsko
AllEscort