Chorvátsko
Výhľad na more
Skvelá cena!
60m od mora
371.700 

Dom s výhľadom na more za skvelú cenu, len 60m od mora, ostrov Čiovo, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2029_30
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeČiovo - Okrug Gornji - Central Dalmatia Croatia - Bike Tracks, Uvala Milićevo, Okrug Gornji, Chorvátsko
Cena (€)371 700 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice4 izby (4+1)
Obyvateľná plocha (m2)128 m2
Počet spální4
Počet kúpeľní2
Počet podlaží2
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)80 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)264 m2
Celková plocha (m2)128 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Pivnica (sklep)
Garáž
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CB_2029_30

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj samostatne stojaci dom za fantastickú cenu na ostrove Čiovo v Chorvátsku.

Na predaj je samostatne stojaci dom, ktorý celkovo disponuje 4 spálňami a 2 kúpeľňami a je rozdelený na dve podlažia so samostatnými vchodmi. Celková obytná plocha domu je 128m2, pozemok má rozlohu 264m2. Dom sa rozprestiera na dvoch podlažiach pričom na každom podlaží sú k dispozícii 2 spálne, obývačka, kuchyňa, kúpeľňa a priestranná terasa. Terasa na prvom poschodí ponúka krásny výhľad na more a blízke ostrovy, zatiaľ čo terasa na prízemí je obklopená zeleňou, ktorá vytvára nádherné pokojné prírodné prostredie.

K dispozícii je aj podkrovný priestor, ktorý sa momentálne využíva na len skladovanie. Ponúka teda možnosť aj túto časť priestoru ďalej využiť. Vedľa domu je malá špajza, miestnosť pre posedenie a vonkajší gril, parkovisko. Hoci dom potrebuje trochu investície pre modernizáciu, je i teraz v dobrom stave a udržiavaný.

Dom má svoj septik, je napojený na elektrinu a vodu, no stále má nádrž i na vodu, ktorej priestor je možné využiť aj na iné účely podľa želania budúceho majiteľa.

More je vzdialené len 60 m. Pár minút pešo a ste pri mori, kde je už vyčlenený priestor pre svoje vlastné kotvisko pre loď v neďalekom prístave. Vzhľadom na polohu a potenciál celoročného bývania a turistického prenájmu je dom kvalitnou voľbou pre investíciu na tomto ostrove. Ide o Exkluzívny predaj cez nášho chorvátskeho partnera.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii.

Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa.

Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 128
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 371.700 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Skvelá cena!
Ribbon Modrý : 60m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;