Chorvátsko
Výhľad na more
Obľúbená lokalita
150 m od mora
499.140 

Dom s výhľadom na more na ostrove Brač, 150m od mora, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2016_305
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeGrlica 6, Sutivan, 21403, Sutivan, Chorvátsko
Cena (€)499 140 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)150 m2
Počet spální5
Počet kúpeľní3
Počet podlaží2
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)80 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)430 m2
Celková plocha (m2)150 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Pivnica (sklep)
Garáž
Parkovacie státie
Krb
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CB_2016_305

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj samostatne stojaci dom s výhľadom na more, 150m od mora na ostrove Brač v Chorvátsku.

Tento samostatne stojaci kamenný dom bol postavený podľa vysokých stavebných štandardov. Nachádza sa v tichej rezidenčnej časti vyhľadávaného turistického miesta na severnej strane ostrova Brač.

Dom je výborne udržiavaný a plne zariadený, s celkovou obytnou plochou 150 m2 rozdelených na dve podlažia (prízemie a prvé poschodie), na pozemku o výmere 430 m2. Celkovo dom disponuje 5 spálňami a 3 kúpeľňami.

Na prízemí je menší dvojspálňový apartmán 40 m2 s veľkou terasou o výmere 40 m2 a na prvom poschodí je priestranný apartmán o výmere 114 m2, ktorý pozostáva z troch spální, dvoch kúpeľní, dvoch kuchýň a dvoch obývačiek.

Keďže horný apartmán má dva samostatné vchody, celý vnútorný priestor je riešený tak, že je rozdelený na dve samostatné bytové jednotky. Je tu možnosť tento rozdelený priestor spojiť do jedného celého priestoru na jeden veľký apartmán.

Dom sa nachádza na mierne vyvýšenom teréne, s výhľadom na more, ktoré je vzdialené 150 metrov. Na pozemku sú 4 parkovacie státia, garáž a vínna pivnica, malý objekt (pomocná budova) s krbom je vo výstavbe.

Dom má podľa územného plánu možnosť zvýšenia ďalšieho podlažia, ktoré by poskytlo ďalšiu ubytovaciu kapacitu pre turistické účely.

Vzhľadom na vyššie uvedené predstavuje táto zaujímavá nehnuteľnosť vysoko kvalitnú podnikateľskú investíciu, s vysokým potenciálom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii.

Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa.

Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 150
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 499.140 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Obľúbená lokalita
Ribbon Modrý : 150 m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;