Chorvátsko
Výhľad na more
Skvelá lokalita
1000 m od mora
630.000 

Dom s výhľadom na more a mesto Zadar, 1000m od mora, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2022/197
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeUl. Asje Petričić 5E, 23000, Zadar, Chorvátsko
Cena (€)630 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice4 izby (4+1)
Obyvateľná plocha (m2)180 m2
Počet spální3
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Poloha objektuRadový
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)90 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)494 m2
Celková plocha (m2)180 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Parkovacie státie
Bazén
Popis

Referenčné číslo: CB_2022/197

Ponúkame na predaj moderne zariadený dom s pozemkom, ktorý sa rozprestiera na dvoch poschodiach s terasou a bazénom v centre Zadaru, 1000m od mora.

Nehnuteľnosť je krásny dvojdom, ktorý sa nachádza na pozemku o výmere 494m2 v atraktívnej lokalite s výhľadom na more a s dostatočne veľkým parkovaním. Ide o celú radovú poschodovú jednotku domu (ľavá strana) s obytnou plochou 180m2. Pozostáva zo suterénu, kuchyne, jedálne, troch kúpeľní, obývacej izby a troch spální, z ktorých dve majú vlastnú kúpeľňu. Nehnuteľnosť má tiež dva balkóny so samostatnými východmi na strešnú terasu s rozlohou 72 m2. Priestranná terasa ponúka krásny výhľad na mesto Zadar a more.

Na terase je bazén, letné posedenie a vonkajšia sprcha. Bez ohľadu na to, že terasa je otvorená, umožňuje dostatok súkromia. Všetky podlažia v byte sú prepojené súkromným moderným schodiskom vedúcim na terasu.

K tejto nehnuteľnosti prináležia aj dve parkovacie státia s celkovou rozlohou 40m2. Nehnuteľnosť sa nachádza v širšom centre Zadaru s vynikajúcou polohou a blízkosťou dôležitých zariadení. Okrem trvalého bývania je možné nehnuteľnosť využiť aj na turistické účely so zabehnutým biznisom a špičkovými hodnoteniami.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 180
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 630.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Skvelá lokalita
Ribbon Modrý : 1000 m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;